Bücher: Natur und Technik

Zahl der Lose: 74

Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13191.

Rufpreis:
1 600 HUF

13192.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halász Ferenc: Kis könyvkötő. Bp., 1960. Táncsics.
13193.

Rufpreis:
1 200 HUF

13194.

Rufpreis:
4 000 HUF

15 db német nyelvű tudományos-kultúrtörténeti kiadás(Berger: Im Reiche des Polarbären, Karutz: Unter Kirgisen und Turkmenen, Semper: Auf den Palau-Inseln, stb.) Kiadói félvászon kötés, jó állapotban. / 15 german books about science and culture (Im Reiche des Polarbären, Karutz: Unter Kirgisen und Turkmenen, Semper: Auf den Palau-Inseln, etc.) Full linen binding, good condition.
13195.

15 db német nyelvű tudományos-kultúrtörténeti kiadás(Berger: Im Reiche des Polarbären, Karutz: Unter Kirgisen und Turkmenen, Semper: Auf den Palau-Inseln, stb.) Kiadói félvászon kötés, jó állapotban. /
15 german books about science and culture (Im Reiche des Polarbären, Karutz: Unter Kirgisen und Turkmenen, Semper: Auf den Palau-Inseln, etc.) Full linen binding, good condition.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyul Gyula: A Magyar ásványolajok feldolgozása. Bp., 1937. Szerzői. 22p. képekkel.
13196.

Rufpreis:
2 000 HUF

13197.

Rufpreis:
4 000 HUF

Altnéder Ferenc: A fémkohászat fejlődése és jelen állása. Bp., 1929. 50p. Félvászon védőkötésben
13198.

Rufpreis:
1 000 HUF

13199.

Rufpreis:
1 000 HUF

13200.

Rufpreis:
2 000 HUF

13201.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mörsch, E.prof. dr.: Der Eisenbetonbau seine Theorie und Andwendung. Vierte, Vollstandig neu bearbeitete und verhmehrte Auflage. Mit 742 Textabbildungen, 3 Anhangen und 4 Tabellen. Stuttgart, 1912, Konrad Wittwer. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi megjegyzésekkel ill pecséttel. jó állapotú.
13202.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF