Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit ... https://www.darabanth.com/de/237-Fernauktion/237.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Natur-und-Technik~200046/Ternai-Zoltan-A-motorkerekpar-Bp-1958-Muszaki-Konyvkiado-Kicsit-kopott-felvaszon-kotC3~II1077487
1077487
13191
237
Books: Nature and Technology
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: Ternai Zoltán: A motorkerékpár. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
: sass_melinda