https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Natur und Technik Zahl der Lose: 74
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1023989
13203
237
0
1200
Books: Nature and Technology
Kunstobjekte & Papier
1
Telegdi Tóth Károly: Feladatok az állami bányászat terén. Bp., 1942. K. M. egyetemi nyomda. 8p. Korabeli félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1012522
13204
237
0
1000
Books: Nature and Technology
Kunstobjekte & Papier
1
Szegedy Istvánné: Népiskolai mezőgazdasági ismeretek. Nemzetnevelők Könyvtára. Budapest, 1943, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1007161
13205
237
0
1000
Books: Nature and Technology
Kunstobjekte & Papier
1
Philip K. Dick: Az elektromos Lincoln. Agave. Illusztrált kiadói papír kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
976905
13206
237
0
5000
Books: Nature and Technology
Kunstobjekte & Papier
1
Róvó Aladár: A betű. Hogyan készül a könyv. A könyvnyomdai műipar ismertetése. Bp.,1929, Fővárosi Könyvkiadó. A fametszetek Kaza György grafikai műintézetében készültek. Kiadói, sérült papírborítóban. A szerző aláírásával.
Das Lot is nicht erreichbar
852602
13207
237
0
1000
Books: Nature and Technology
Kunstobjekte & Papier
1
1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
Das Lot is nicht erreichbar
973250
13208
237
0
9000
Books: Nature and Technology
Kunstobjekte & Papier
1
Mühe, Richard, Vogel, M. Horand: Alte Uhren. Ein Handbuch europaischer Tischuhren, Wanduhren und Bodensatnduhren. München, 1976, Georg D. W. Callwey. Tele színes ill., fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
968378
13209
237
0
2000
Books: Nature and Technology
Kunstobjekte & Papier
1
Zierow - Meusch: Messinglinienfabrikate. Leipzig, 1886, Naumann. Aranyozott, dombornyomott, díszes, egészvászon borítóban. Fedőlap sarkai kissé sérültek.
Das Lot is nicht erreichbar
955672
13210
237
0
1600
Books: Nature and Technology
Kunstobjekte & Papier
1
Klemp Gusztáv: Timárság. Bp., 1910, Lampel R. Kiadói papír kötésben. Nagyon szép állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
1011801
13211
237
0
6000
Books: Nature and Technology
Kunstobjekte & Papier
1
W. A. Shenstone: Anleitung zum Glasblasen (Könyv az üvegfújásról). Leipzig, 1887. Joh. Ambr. Bart. Félvászon védőkötésben 86p.
Das Lot is nicht erreichbar
1010427
13212
237
0
1000
Books: Nature and Technology
Kunstobjekte & Papier
1
Achille Loria: A szociológia feladata és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Budapest, 1907, Grill Károly. Kissé kopottas egészvászon kötésben, szennylap kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
1042300
13213
237
0
1000
Books: Nature and Technology
Kunstobjekte & Papier
1
Stokley, James:Az elektronok világa. 24 ábrával és 14 melléklettel. Budapest, é.n., Franklin. Foltos, kiadói félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
933711
13214
237
0
1000
Books: Nature and Technology
Kunstobjekte & Papier
1
Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Szakadozott papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse