1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Achille Loria: A szociológia feladata és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Budapest, 1907, Grill Károly. Kissé kopottas egészvászon kötésben, szennylap kijár.