2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Zierow - Meusch: Messinglinienfabrikate. Leipzig, 1886, Naumann. Aranyozott, dombornyomott, díszes, egészvászon borítóban. Fedőlap sarkai kissé sérültek.