1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 ábrával. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, elvált gerinccel.