https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 176
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1025609
13322
235
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Havasok könyve. Budapest, 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
908321
13323
235
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1045132
13324
235
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
William Shakespeare: Szentivánéji álom. Bp, 1974. Magyar Helikon. Nyíl kötésben. Sorszámozott. Papír védőborítóval. Jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1010369
13325
235
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dickens: Karácsonyi ének. Nehéz idők. Fordította: Mikes Lajos. Budapest, év.n., Révai. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
994081
13326
235
0
3200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ponson Du Terrail: Baccarat bosszúja. ford: Mártonffy Frigyes. I.-II. kötet. Pest, 1873. Friebeisz Ferenc kiadása. Kissé megviselt félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1026105
13327
235
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Madách Imre: Az ember tragédiája. Budapest, 1893, Athenaeum. Viseltes, kiadói, rajzos, festett, (Gottermayer) egészvászon kötésben. 950651
13328
235
0
9000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Csokonai Vitéz Mihály: A' tavasz. Festő versezet Kleist Német Munkáiból,hozzájárulnak Kleistnak némelly apróbb darabjai. A kötetben önálló címlappal a további művek: 1. Lilla. Érzékeny dalok III könyvben. 2. Ódák két könyvben. 3. Anakreoni dalok. 4. Béka-egér-harcz. Lipcsében, 1843, Köhler Károly Ferencznél, Budapesten Emich Gustávnál. Kiadói félvászon kötésben, aranyozott gerinc. Fedőlap kissé kopottas, gerinc egy szakaszon szakadt.
Das Lot is nicht erreichbar
1021401
13329
235
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1057837
13330
235
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Orbán Dezső: Gutenberg. Budapest, 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Illusztrált kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1057834
13331
235
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Várhelyi Tamás (szerk.): Háztartási javítások. Az Ezermester Kiskönyvtára. Illusztrált kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1023708
13332
235
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Palásthy Marcell: A második élet. Budapest, é.n., Tolnai. Szecessziós kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1057828
13333
235
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fodor Zsigmond dr.: Az élet csodái. Budapest, 1941, A Szociáldemokrata Párt kiadása. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse