Kim Ir Szen, A haza önálló békés egyesítéséért. Megjelent Kim Ir Szen elvtárs, a nagy vezér 65. születésnapja alkalmából. Phenjan, Korea, 1977, Idegennyelvű Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kissé piszkos, egyébként jó állapotban.
5 db szépirodalmi témájú könyv: Török Sándor: Titokzatos utazások. Bp., 1947, Révai. Az elülső borítónál kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.; Szép Ernő: Lila akác. Bp., 1949, Révai. Díszes borítójú félvászon kötésben, jó állapotban.; Móricz Zsigmond: Árvácska, Csibe. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.; Mann, Thomas: A törvény. Bp., 1958, Magyar Helikon. Vászonkötésben, jó állapotban.; Stendhal: A szerelemről. Bp., é. n., Révai, 2. kiadás. Félvászon kötésben, jó állapotban.