Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 176

13430.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13431.

Rufpreis:
1 000 HUF

13432.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kim Ir Szen, A haza önálló békés egyesítéséért. Megjelent Kim Ir Szen elvtárs, a nagy vezér 65. születésnapja alkalmából. Phenjan, Korea, 1977, Idegennyelvű Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, kissé piszkos, egyébként jó állapotban.
13433.

Rufpreis:
1 600 HUF

5 db szépirodalmi témájú könyv: Török Sándor: Titokzatos utazások. Bp., 1947, Révai. Az elülső borítónál kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.; Szép Ernő: Lila akác. Bp., 1949, Révai. Díszes borítójú félvászon kötésben, jó állapotban.; Móricz Zsigmond: Árvácska, Csibe. Bp., 1959, Szépirodalmi Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.; Mann, Thomas: A törvény. Bp., 1958, Magyar Helikon. Vászonkötésben, jó állapotban.; Stendhal: A szerelemről. Bp., é. n., Révai, 2. kiadás. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13434.

Rufpreis:
1 000 HUF

10 db régi könyv, tankönyv, atlasz vegyesen
13435.

Rufpreis:
1 200 HUF

13436.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tolnai új világlexikona 1. köt.: A-Bad. Bp., 1926, Tolnai. Kicsit kopott vászonkötésben, gerince részben elválik, egyébként jó állapotban.
13437.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF