https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 176

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Pesti Magyar kereskedelmi Bank 1841-1941, Pester Ungarische Commercial Bank 1841-1941.  Német nyelvű kiadvány. Budapest, 1941. Kissé kopottas, illusztrált kiadói papír kötésben.
1
13406.

Pesti Magyar kereskedelmi Bank 1841-1941, Pester Ungarische Commercial Bank 1841-1941. Német nyelvű kiadvány. Budapest, 1941. Kissé kopottas, illusztrált kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben
1
13407.

Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Viski  Károly (szerk.): A magyarság néprajza. I-III. kötet. Tárgyi néprajz I-II. Írta: Bátky Zsigmond, Győrffy István, Viski Károly. III. kötet Írta: Berze Nagy János, György Lajos, Horger Antal, Solymossy Sándor, Szenderey Zsigmond, Tolnai Vilmos, Viski Károly, Zlinszky Aladár. Sok illusztrációval. Egységes , kiadói félbőr kötésben. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopottas gerinccel, egyébként jó állapotban.
1
13408.

Viski Károly (szerk.): A magyarság néprajza. I-III. kötet. Tárgyi néprajz I-II. Írta: Bátky Zsigmond, Győrffy István, Viski Károly. III. kötet Írta: Berze Nagy János, György Lajos, Horger Antal, Solymossy Sándor, Szenderey Zsigmond, Tolnai Vilmos, Viski Károly, Zlinszky Aladár. Sok illusztrációval. Egységes , kiadói félbőr kötésben. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopottas gerinccel, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Új idők lexikona. 1. köt.: A-Almafa. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13409.

Új idők lexikona. 1. köt.: A-Almafa. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Közhasznú esmeretek tára. A' Conversations-Lexicon szerént Magyarországra alkalmaztatva. I-XII. kötet. ( a VII. kötet hiányzik) Pesten, 1831-1834. Wigand Ottó. XX+538+(18)p.; (2)+582p.; (2)+568p.; (2)+ +553p.; (2)+533p.; (2)+573p.; (2)+483p.; (2)+579p.; (2)+506p.; (2)+549p.; (2)+512p. Az első modern értelemben vett magyar lexikon. Szerkesztője Döbrentei Gábor volt, aki neves alkotógárdát gyűjtött maga köré. Félbőr kötésben. Egy két kisebb hibától eltekintve jó állapotú sorozat
1
13410.

Közhasznú esmeretek tára. A' Conversations-Lexicon szerént Magyarországra alkalmaztatva. I-XII. kötet. ( a VII. kötet hiányzik)
Pesten, 1831-1834. Wigand Ottó. XX+538+(18)p.; (2)+582p.; (2)+568p.; (2)+ +553p.; (2)+533p.; (2)+573p.; (2)+483p.; (2)+579p.; (2)+506p.; (2)+549p.; (2)+512p. Az első modern értelemben vett magyar lexikon. Szerkesztője Döbrentei Gábor volt, aki neves alkotógárdát gyűjtött maga köré. Félbőr kötésben. Egy két kisebb hibától eltekintve jó állapotú sorozat

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 
A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.
1
13411.

A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Révai nagylexikon hasonmás kiadása 18 kötet (6 és 11-es hiányzik, plusz kötetek: 19 és 20). Teljes törzsanyag A-Zs-ig. Mind jó állapotban
1
13412.

A Révai nagylexikon hasonmás kiadása 18 kötet (6 és 11-es hiányzik, plusz kötetek: 19 és 20). Teljes törzsanyag A-Zs-ig. Mind jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Korának megfelelő állapotban.
1
13413.

Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Korának megfelelő állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Két kötet gerince sérült, de egyébként szép állapotban.
1
13414.

A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Két kötet gerince sérült, de egyébként szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Egy két kötet, enyhén sérült, de egyébként nagyon szép állapotban.
1
13415.

A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Egy két kötet, enyhén sérült, de egyébként nagyon szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Johnson, Eric (szerk.):Petronius Satyricon. Budapest, 2002, Glória. Illusztrált kiadói  kemény kötésben. Szép állapotban.
1
13416.

Johnson, Eric (szerk.):Petronius Satyricon. Budapest, 2002, Glória. Illusztrált kiadói kemény kötésben. Szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Seligman, Kurt: Mágia és okkultizmus az európai gondolkodásban. Budapest, 1987, Gondolat. Kiadói  karton kötésben.
1
13417.

Seligman, Kurt: Mágia és okkultizmus az európai gondolkodásban. Budapest, 1987, Gondolat. Kiadói karton kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse