https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 176

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. 1-7. köt. [Bp.], [1974], [Akadémiai Kiadó]. Csokonai hét fontos műve (Diétai múzsa, A tavaszm Dorottya, Lilla, Anakreoni dalok, Ódák, Alkalmatosságra írt versek) első kiadásainak reprintje. Papírkötésben, papír védőtokban, jó állapotban, kísérőfüzet nélkül.
1
13418.

Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. 1-7. köt. [Bp.], [1974], [Akadémiai Kiadó]. Csokonai hét fontos műve (Diétai múzsa, A tavaszm Dorottya, Lilla, Anakreoni dalok, Ódák, Alkalmatosságra írt versek) első kiadásainak reprintje. Papírkötésben, papír védőtokban, jó állapotban, kísérőfüzet nélkül.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, viseltes állapotban.
1
13419.

Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés.
1
13420.

Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Avantgarde könyvművészeti alkotás, vagy tipográfus oktató darab: ................. Ide írja az Ön nevét: Thension classic Album. Jelen albumot éppen csak elkezdték írni ( " A téma megközelítése nem olyan egyszerű. Nem úgy megy, hogy megfújjuk és már mindjárt trombita.") A kiadóra ill. az évszámra vonatkozó részt kérem töltse ki. Kiadói műbőr kötésben, papír védőborítóval. 13 nyomtatott és kb 160 üres oldal
1
13421.

Avantgarde könyvművészeti alkotás, vagy tipográfus oktató darab: ................. Ide írja az Ön nevét: Thension classic Album. Jelen albumot éppen csak elkezdték írni ( " A téma megközelítése nem olyan egyszerű. Nem úgy megy, hogy megfújjuk és már mindjárt trombita.") A kiadóra ill. az évszámra vonatkozó részt kérem töltse ki. Kiadói műbőr kötésben, papír védőborítóval. 13 nyomtatott és kb 160 üres oldal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ráth Végh István: Hatalom és pénz. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
1
13422.

Ráth Végh István: Hatalom és pénz. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Világesemények 1945-1967. Főszerk.: Bollinger, Klaus. Bp., 1968, Kossuth Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
13423.

Világesemények 1945-1967. Főszerk.: Bollinger, Klaus. Bp., 1968, Kossuth Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szőgyén-Wittenbach Hubert: Ferenc József szerelmei I-II. Bp., 1989, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
1
13424.

Szőgyén-Wittenbach Hubert: Ferenc József szerelmei I-II. Bp., 1989, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, belső borítólap szakadt, gazdagon illusztrált, kopottas
1
13425.

Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, belső borítólap szakadt, gazdagon illusztrált, kopottas

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
9 db magyar focival foglalkozó könyv a 80-as 90-es évekből
1
13426.

9 db magyar focival foglalkozó könyv a 80-as 90-es évekből

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marx-Engels: Kommunista Kiáltvány. Nemes Dezső bevezető tanulmányával. Budapest, 1948, Népszava Szakszervezeti Tanács Könyvkiadó Vállalata. Kiadói papír kötésben.
1
13427.

Marx-Engels: Kommunista Kiáltvány. Nemes Dezső bevezető tanulmányával. Budapest, 1948, Népszava Szakszervezeti Tanács Könyvkiadó Vállalata. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdos Mariska: Kilenc hónap. Budapest, 1919, Szocialista-Kommunista Munkások Magyarországi pártja. Kiadói papír kötésben.
1
13428.

Gárdos Mariska: Kilenc hónap. Budapest, 1919, Szocialista-Kommunista Munkások Magyarországi pártja. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bucharin Nikoláj:A kommunisták (bolseviek) programmja. Budapest, 1919, Szocialista-Kommunista Munkások Magyarországi pártja. Kiadói papír kötésben.
1
13429.

Bucharin Nikoláj:A kommunisták (bolseviek) programmja. Budapest, 1919, Szocialista-Kommunista Munkások Magyarországi pártja. Kiadói papír kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse