Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 176

Flamand kalendárium - Bp., 1983. Helikon kiadó, Ezütözött fémrátétes bársonyborítással, Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával védőtokban
13370.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13371.

Rufpreis:
2 000 HUF

13372.

Rufpreis:
2 000 HUF

Huxley, Aldous: Az észlelés kapui. Bp., 1997, Göncöl Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé piszkos állapotban.
13373.

Rufpreis:
800 HUF

Erdődy János: Így élt Gutenberg. Bp., 1973, Móra Könyvkiadó. Kopottas kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13374.

Rufpreis:
800 HUF

Monori Kovács Gyula: A világgazdaság újabb jelenségei. 9. füzet. Bp., 1933, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13375.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pais István: antik bölcsek, gondolatok, aforizmák. Második kiadás. Bp., 1988, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13376.

Rufpreis:
800 HUF

13377.

Rufpreis:
1 000 HUF

13378.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gaal Mózes: Hogyan boldoguljunk? Bp., 1899. Franklin. Egészvászon kötésben. Kissé megviselt.
13379.

Rufpreis:
1 000 HUF

13380.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Grosics Gyula feljegyzései alapján Maros László: Így láttam a kapuból. Budapest, 1963, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé szakadozott fedőborítóval.
13381.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF