Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 176
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1041383
13370
235
Flamand kalendárium - Bp., 1983. Helikon kiadó, Ezütözött fémrátétes bársonyborítással, Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával védőtokban 1041861
13371
235
1058630
13372
235
1073648
13373
235
Huxley, Aldous: Az észlelés kapui. Bp., 1997, Göncöl Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé piszkos állapotban.
1078224
13374
235
Erdődy János: Így élt Gutenberg. Bp., 1973, Móra Könyvkiadó. Kopottas kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1074320
13375
235
Monori Kovács Gyula: A világgazdaság újabb jelenségei. 9. füzet. Bp., 1933, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1073649
13376
235
Pais István: antik bölcsek, gondolatok, aforizmák. Második kiadás. Bp., 1988, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban. 909814
13377
235
894658
13378
235
1039725
13379
235
Gaal Mózes: Hogyan boldoguljunk? Bp., 1899. Franklin. Egészvászon kötésben. Kissé megviselt. 523814
13380
235
1077674
13381
235
Grosics Gyula feljegyzései alapján Maros László: Így láttam a kapuból. Budapest, 1963, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé szakadozott fedőborítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF