Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 176

13298.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13299.

Rufpreis:
2 800 HUF

13300.

Rufpreis:
1 200 HUF

13301.

Rufpreis:
1 600 HUF

13302.

Rufpreis:
1 200 HUF

Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Budapest, 1983 Medicina Könyvkiadó. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval.Kissé viseletes állapotban.
13303.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabóné Nogáll Janka: Pipiske. Fiatal Leányok Regénytára. Budapest, 1905, Athenaeum. Színes, illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
13304.

Rufpreis:
1 200 HUF

13305.

Rufpreis:
800 HUF

Mrs. Gaskell: A kisváros. Bp., 1959. Magyar Helikon. Sorszámozott, 600 pld. Bibliofil aranyozott, félbőr kötésben. szép állapotban.
13306.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Shakspere remekei IV. kötet:János király-Macbeth-III. Richard-A makranczos hölgy. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival.  Számos képpel.  Budapest,é.n.,  Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
13307.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakspere remekei III. kötet: A szent-iváni-éji álom.- Julis Caesar- Lear király. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival.  Számos képpel.  Budapest,é.n.,  Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
13308.

Rufpreis:
1 000 HUF

Shakspere remekei II. kötet: A velencei kalmár- Antonius és Cleopatra- Hamlet. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival.  Számos képpel.  Budapest,é.n.,  Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
13309.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF