BUNYÁN János: A zarándok útja. A jelenvaló világból az eljövendőbe. Ford. Szabadi Béla. Bp., é.n., Londoni Vallásos Traktátus-Társulat. 11db oldal nagyságú litográfiával illusztrálva. Félvászon kötésben, restaurált oldalakkal.
Herczeg Ferenc: Az arany hegedű. Budapest, 1925, Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Gyűjteményes Díszkiadás II. Kissé kopottas aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
Shakspere remekei IV. kötet:János király-Macbeth-III. Richard-A makranczos hölgy. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival. Számos képpel. Budapest,é.n., Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
Shakspere remekei III. kötet: A szent-iváni-éji álom.- Julis Caesar- Lear király. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival. Számos képpel. Budapest,é.n., Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
Shakspere remekei II. kötet: A velencei kalmár- Antonius és Cleopatra- Hamlet. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival. Számos képpel. Budapest,é.n., Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.