Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 176
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1076366
13274
235
Márai Sándor: Napnyugati őrjárat. Bp., 1943, Révai. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, levált, kopottas állapotban.
1076411
13275
235
Márai Sándor: Sértődöttek, A hang. Bp., 1947, Révai. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, jó állapotban. 1076142
13276
235
1076396
13277
235
Márai Sándor: A nővér. Bp., 1947, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1076381
13278
235
Márai Sándor: A szegények iskolája. Bp., 1946, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1076152
13279
235
Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp., 1936, Győző Andor. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, a vászonkötés foltos, egyébként jó állapotban. 1079735
13280
235
Psalterium Beatae Mariae Virginis. Beatrix királyné imádságos könyve. Facsimile kiadás! Bp., 1991, Helikon. Kiadói bordázott gerincű, aranyozott bőr kötés, melléklettel, díszes aranyozott plüssel borított dobozban, szép állapotban. 1076160
13281
235
Gróf Széchenyi István gondolatainak gyűjteménye. Bp., 1991. Kiadói aranyozott bársony kötés, védőtokkal, jó állapotban.
1077927
13282
235
Simándi Béla: Szomorú könyv. Bp., 1922. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban. 1077940
13283
235
Berda József: Fény és árnyék. Karcag, 1943, szerzői kiadás. 483. számú sorszámozott, aláírt példány, készült 500 példányban. Ezen felül a szerző érdekes, saját kezű, névre szóló üdvözlő soraival "Irénkének szeretettel az "illetlen" örömök énekese") és dedikációjával. Kicsit szakadt papírkötésben, jó állapotban. 1076940
13284
235
Roger Martin Du Gard: Egy lélek története. Bp., 1970. Helikon. Bibliofil, sorszámozott példány! Nyíl kötésben, védőborítóval. Gerincen kis kopás. 1076949
13285
235
Fazekas Mihály összes költeményei. Bp., 1976. Magyar Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás, kissé kopott nyl kötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF