Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 176

Márai Sándor: Napnyugati őrjárat. Bp., 1943, Révai. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, levált, kopottas állapotban.
13274.

Rufpreis:
1 000 HUF

Márai Sándor: Sértődöttek, A hang. Bp., 1947, Révai. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
13275.

Rufpreis:
1 600 HUF

13276.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márai Sándor: A nővér. Bp., 1947, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13277.

Rufpreis:
1 600 HUF

Márai Sándor: A szegények iskolája. Bp., 1946, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13278.

Rufpreis:
1 600 HUF

Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp., 1936, Győző Andor. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, a vászonkötés foltos, egyébként jó állapotban.
13279.

Rufpreis:
2 800 HUF

Psalterium Beatae Mariae Virginis. Beatrix királyné imádságos könyve. Facsimile kiadás! Bp., 1991, Helikon. Kiadói bordázott gerincű, aranyozott bőr kötés, melléklettel, díszes aranyozott plüssel borított dobozban, szép állapotban.
13280.

Rufpreis:
4 000 HUF

13281.

Rufpreis:
2 000 HUF

Simándi Béla: Szomorú könyv. Bp., 1922. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
13282.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berda József: Fény és árnyék. Karcag, 1943, szerzői kiadás. 483. számú sorszámozott, aláírt példány, készült 500 példányban. Ezen felül a szerző érdekes, saját kezű, névre szóló üdvözlő soraival "Irénkének szeretettel az "illetlen" örömök énekese") és dedikációjával. Kicsit szakadt papírkötésben, jó állapotban.
13283.

Rufpreis:
3 000 HUF

Roger Martin Du Gard: Egy lélek története. Bp., 1970. Helikon. Bibliofil, sorszámozott példány! Nyíl kötésben, védőborítóval. Gerincen kis kopás.
13284.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fazekas Mihály összes költeményei. Bp., 1976. Magyar Helikon.  Sorszámozott bibliofil kiadás, kissé kopott nyl kötésben
13285.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF