Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 176

13286.

Rufpreis:
5 000 HUF

13287.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tevan könyvtár: Tabéry Géza: Veszta flagelláns. Békéscsaba, é.n., Tevan.
13288.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ambrus Zoltán: Mozi Bandi kalandjai. Bp., é. n., Tolnai. Kicsit szakadozott, díszesen illusztrált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13289.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dickens, Charles: Coppefield Dávid. Bp., é. n., Tolnai. Szakadt, díszes papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13290.

Rufpreis:
800 HUF

13291.

Rufpreis:
800 HUF

Maurois, André: Költő a máglyán. Bp., é. n., Pesti Napló. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13292.

Rufpreis:
800 HUF

Vay Sándor [Vay Sarolta (1859-1918)]: Ősökről - unokáknak. Bp., 1909, Országos Monografia Társaság (Vay Sándor munkái 10.). Számos kartonra ragasztott illusztrációval, valamint egy fényképpel Vay Sándorról. Hiányos gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13293.

Rufpreis:
800 HUF

Essad Bey [Lev Nussimbaum]: Mohamed. Bp., 1935, Kosmos. Kicsit laza vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13294.

Rufpreis:
800 HUF

Makatsch, Wolfgang Dr.: Ahány madár annyi tojás. Bp., 1972, Natura. Újrakötött félvászon kötés, képekkel illusztrált, javított, jó állapotban.
13295.

Rufpreis:
800 HUF

13296.

Rufpreis:
2 400 HUF

13297.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF