https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 176

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hurst, Fannie: Nem így akartuk. Bp., 1944, Nova Irodalmi Intézet. Díszes félvászon kötésben, jó állapotban.
1
13334.

Hurst, Fannie: Nem így akartuk. Bp., 1944, Nova Irodalmi Intézet. Díszes félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Zola, Émile: Nana, 2. köt. S. a. r.: Ambrus Zoltán. Bp., é. n., Christensen és társa. Papírkötésben, borítója elválik, több illusztrációval.
1
13335.

Zola, Émile: Nana, 2. köt. S. a. r.: Ambrus Zoltán. Bp., é. n., Christensen és társa. Papírkötésben, borítója elválik, több illusztrációval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
1
13336.

Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Leleszy Béla: A fekete veszedelem. I-II. kötet. Fantasztikus regény a francia idegenlégió afrikai életéből. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Budapest, Tolnai. Kiadói karton kötésben, I. kötet viseltes állapotban.
1
13337.

Leleszy Béla: A fekete veszedelem. I-II. kötet. Fantasztikus regény a francia idegenlégió afrikai életéből. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Budapest, Tolnai. Kiadói karton kötésben, I. kötet viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Anna Seghers: A hetedik kereszt. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 800 pld. Bibliofil félbőr kötésben
1
13338.

Anna Seghers: A hetedik kereszt. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 800 pld. Bibliofil félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Radnóti Miklós költeményei. Bp., 1982. Helikon. (Kner nyomda). Bibliofil, sorszámozott kiadás, szép állapotban. Védőtokkal.
1
13339.

Radnóti Miklós költeményei. Bp., 1982. Helikon. (Kner nyomda). Bibliofil, sorszámozott kiadás, szép állapotban. Védőtokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Voltaire: Candide vagy az optimizmus. Sorszámozott! Bp., 1966. Magyar Helikon. Egészbőr kötésben, műanyag védőborítóval.
1
13340.

Voltaire: Candide vagy az optimizmus. Sorszámozott! Bp., 1966. Magyar Helikon. Egészbőr kötésben, műanyag védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben
1
13341.

Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cudar gyönyörök - A borzalom íróiból: E. A. Poe, Lisle Adam, Hanns Heinz Evers Gustac Meyrink. Ford: Dóczi Pál. Békéscsaba,é.n., Tevan. Újszerű állapotban.
1
13342.

Cudar gyönyörök - A borzalom íróiból: E. A. Poe, Lisle Adam, Hanns Heinz Evers Gustac Meyrink. Ford: Dóczi Pál. Békéscsaba,é.n., Tevan. Újszerű állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kosztolányi Dezső: (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. A pesti Hírlap ajándéka. Viseltes kiadói papír kötésben.
1
13343.

Kosztolányi Dezső: (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. A pesti Hírlap ajándéka. Viseltes kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei 1867-1897. 1. köt.: Tücsökdalok - virágfakadástól lombhullásig. Bp., 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
1
13344.

Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei 1867-1897. 1. köt.: Tücsökdalok - virágfakadástól lombhullásig. Bp., 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hevesi József (szerk.): Magyar Dekameron. Száz magyar író, száz elbeszélése. V. kötet. Budapest, 1893, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
1
13345.

Hevesi József (szerk.): Magyar Dekameron. Száz magyar író, száz elbeszélése. V. kötet. Budapest, 1893, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse