Shakspere remekei I. kötet: Coriolanus- Othello- Romeo és Julia. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival. Számos képpel. Budapest,é.n., Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
Tolnai Lajos dr. (szerk.): Magyar költők. Költeményes-gyűjtemény, mint segédkönyv, a magyar irodalom tanításához. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
Karinthy Frigyes - Tanár úr kérem. - Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., é.n. Athenaeum. Illusztrált kiadói papírborítóban. Kissé viseltes állapotban.