Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 176

13310.

Rufpreis:
1 600 HUF

Shakspere remekei I. kötet: Coriolanus- Othello- Romeo és Julia. Remekírók képes könyvtára sorozatból. John Gilbert rajzaival.  Számos képpel.  Budapest,é.n.,  Wodianer F. és Fiai kiadásában. Kissé kopottas állapotban.
13311.

Rufpreis:
1 000 HUF

Váradi Antal: Elmult évekből. Elbeszélések. Budapest,1892, Singer és Wolfner. Foltos, kiadói egészvászon kötésben.
13312.

Rufpreis:
1 000 HUF

13313.

Rufpreis:
1 000 HUF

13314.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Megviselt egészvászon-kötésben.
13315.

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban.
Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Győr, 1888. Gross. 159 l. Megviselt egészvászon-kötésben.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Frigyes - Tanár úr kérem. - Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., é.n. Athenaeum. Illusztrált kiadói papírborítóban. Kissé viseltes állapotban.
13316.

Karinthy Frigyes - Tanár úr kérem. - Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival.
Bp., é.n. Athenaeum. Illusztrált kiadói papírborítóban. Kissé viseltes állapotban.

Rufpreis:
2 000 HUF

13317.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói fél-halina kötés
13318.

Rufpreis:
1 000 HUF

13319.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
13320.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13321.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF