Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 139

13292.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. Bp., 1943, Révai. Kicsit laza félvászon kötésben,
13293.

Rufpreis:
1 000 HUF

13294.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

13295.

Rufpreis:
10 000 HUF

Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Korának megfelelő állapotban.
13296.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

13297.

Rufpreis:
1 600 HUF

13298.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

A Pallas nagy lexikona. I-XVIII. kötet. Komplett! Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. Rengeteg kép, térkép és rajz. Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Egy két kötet, enyhén sérült, de egyébként nagyon szép állapotban.
13299.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

1942 Budapesti Útmutató és Címtár, Rendőrségi zsebkönyv, XXII. évfolyam, benne budapesti utcajegyzékkel, gerincen kis hibával
13300.

Rufpreis:
1 800 HUF

13301.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

13302.

Rufpreis:
1 200 HUF

Seligman, Kurt: Mágia és okkultizmus az európai gondolkodásban. Budapest, 1987, Gondolat. Kiadói  karton kötésben.
13303.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF