Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 139
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1057841
13304
233
Palásti László: A mosoly iskolája. Humoreszkek. Pusztai Pál rajzaival. Budapest, 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Illusztrált kiadói kemény kötésben. 1057837
13305
233
1057834
13306
233
1057830
13307
233
1057828
13308
233
1038526
13309
233
Szektor: Csibészklub. Márton Lajos rajzaival. Budapest, 1944, Zászlónk- Könyvek. Illusztrált kiadói papír kötésben.
1007161
13310
233
1057103
13311
233
Verne, Jules: A Föld felfedezése. A híresebb utazók története a legrégibb időktől a XVIII-ik századig. Bp., 1910-1911, Franklin. Kissé kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban. 997882
13312
233
6500
1061314
13313
233
Nagy krimi tétel, 23db, különféle, de javarészt Albatroszt sorozat, vegyes minőségben 1058140
13314
233
Krúdy Gyula: Álmoskönyv. Tenyérjóslások könyve. Budapest, 1983, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben. 997808
13315
233
Régi, vegyes könyvtétel, kb. 50 darab, egy teli banános karton doboz, francia, német ill. magyar nyelvűek, többsége szépirodalom, de van benne vegyészet és egyéb műfaj is. Vegyes minőségben, némely szép állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF