https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 139

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Grimm: Jancsi és Juliska. Prague, 1974, Artia. Lapozásnál, színes, felálló rajzokkal illusztrált. Viseletes állapotban.
1
13256.

Grimm: Jancsi és Juliska. Prague, 1974, Artia. Lapozásnál, színes, felálló rajzokkal illusztrált. Viseletes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bertók László: Hóból lábnyom. Válogatott új versek. Szerző által dedikált példány, "Szirmay Endrééknek sok szeretettel és jókívánsággal Pécs, 1985. aug. Bertók László" ajánlással. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
1
13257.

Bertók László: Hóból lábnyom. Válogatott új versek. Szerző által dedikált példány, "Szirmay Endrééknek sok szeretettel és jókívánsággal Pécs, 1985. aug. Bertók László" ajánlással. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fodor András: Elveszett Évszak. Szerző által dedikált példány, "Szirmayéknak...az elveszett évszakok közt is a maradandót őrizve, szeretettel küldöm Fodor Bandi 987. XI. 9." ajánlással. Budapest, 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
1
13258.

Fodor András: Elveszett Évszak. Szerző által dedikált példány, "Szirmayéknak...az elveszett évszakok közt is a maradandót őrizve, szeretettel küldöm Fodor Bandi 987. XI. 9." ajánlással. Budapest, 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Takáts Gyula: Száz nap hegyen. Szerző által dedikált példány, "Bánki Gyulánénak sok szertetettel 975" ajánlással. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
1
13259.

Takáts Gyula: Száz nap hegyen. Szerző által dedikált példány, "Bánki Gyulánénak sok szertetettel 975" ajánlással. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Wiesinger Márton dr.:Állatkerti séta. Budapest,1958, Móra Ferenc.  Kissé viseltes egészvászon kötésben.
1
13260.

Wiesinger Márton dr.:Állatkerti séta. Budapest,1958, Móra Ferenc. Kissé viseltes egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás!  Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
1
13261.

Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lányi Viktor: Opera kalauz. Buadpest, 1937, Rózsavölgyi és Társa. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1
13262.

Lányi Viktor: Opera kalauz. Buadpest, 1937, Rózsavölgyi és Társa. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Flamand kalendárium - Bp., 1983. Helikon kiadó, Ezütözött fémrátétes bársonyborítással, Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával védőtokban
1
13263.

Flamand kalendárium - Bp., 1983. Helikon kiadó, Ezütözött fémrátétes bársonyborítással, Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával védőtokban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Madzsar Gusztáv(Rudnyay Kálmán): Nevelőben. Bp., 1893, Lampel R. Egészbőr kötésben, enyhén kopott állapotban.
1
13264.

Madzsar Gusztáv(Rudnyay Kálmán): Nevelőben. Bp., 1893, Lampel R. Egészbőr kötésben, enyhén kopott állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Luzsénszky Alfonz: Asszonyok könyve. Bp., 1931. Bethlen Gábor irodalmi és nyomdaipari vállalat 40p.
1
13265.

Luzsénszky Alfonz: Asszonyok könyve. Bp., 1931. Bethlen Gábor irodalmi és nyomdaipari vállalat 40p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Elias Lönnrot: A régi Kalevala előszava / Vanhan Kalevalan esipuhe. Bp., 1985. Hazafias Népfront - Akadémiai kiadó. Bibliofil, sorszámozott kiadás. Egészvészon kötésben. Szép állapotban / Bi-Lingual book
1
13266.

Elias Lönnrot: A régi Kalevala előszava / Vanhan Kalevalan esipuhe. Bp., 1985. Hazafias Népfront - Akadémiai kiadó. Bibliofil, sorszámozott kiadás. Egészvészon kötésben. Szép állapotban / Bi-Lingual book

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Cudar gyönyörök - A borzalom íróiból: E. A. Poe, Lisle Adam, Hanns Heinz Evers Gustac Meyrink. Ford: Dóczi Pál. Békéscsaba,é.n., Tevan. Újszerű állapotban.
1
13267.

Cudar gyönyörök - A borzalom íróiból: E. A. Poe, Lisle Adam, Hanns Heinz Evers Gustac Meyrink. Ford: Dóczi Pál. Békéscsaba,é.n., Tevan. Újszerű állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse