Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 139

Vadnai László: Hacsek és Sajó. Első kiadás! (Budapest, 1933). Reggeli Ujság. 1 sztl. lev. 112 l. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva, melyeket Temmerné Schillinger Ági készített. Félvászon-kötésben.
13196.

Vadnai László: Hacsek és Sajó. Első kiadás!
(Budapest, 1933). Reggeli Ujság. 1 sztl. lev. 112 l. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva, melyeket Temmerné Schillinger Ági készített. Félvászon-kötésben.

Rufpreis:
4 000 HUF

13197.

Rufpreis:
5 000 HUF

13198.

Rufpreis:
4 000 HUF

13199.

Rufpreis:
2 000 HUF

13200.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

13201.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13202.

Rufpreis:
6 000 HUF

13203.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13204.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

13205.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13206.

Rufpreis:
2 400 HUF

Göre Gábor biró úr könyve. Mindönféle levelei, valamint tapasztalattyai az Buda-Pesti fővárosba Katufrék sógorral...Írtam én magam az sallyát kezemmel Göre Gábor bíró úr. Veszödelmek. Nyomtatták ebbe a zesztendőbe Dante úr. Budapest,é.n.,  Bíró Miklós nyomdai műintézet. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban(két regény egy kötetben).
13207.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF