Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 139

Göre Gábor : Vakarts vagyis a zutosó könyvem mer a kutya mögbánta ha 9-tzet kölykezik de a guminizmust meg kölelött írnom. Írtam én magam az sallyát kezemmel Göre Gábor bíró úr. Nyomtatták ebbe a zesztendőbe Dante úr. Budapest,é.n.Fővárosi Nyomda. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.
13208.

Rufpreis:
2 800 HUF

(Gárdonyi Géza), Göre Gábor: No még öggyet vagy is ihol az kilentzedik könyvem... (Bp., 1925.) Globus. 112 l. számos szövegközti rajzzal, gazdagon illusztrálva, amelyek Mühlbeck K. munkái. Ebbül a könyvbül eza zelső eresztés!  Sorszámozott! Egészvászon sorozatkötésben
13209.

(Bp., 1925.) Globus. 112 l. számos szövegközti rajzzal, gazdagon illusztrálva, amelyek Mühlbeck K. munkái. Ebbül a könyvbül eza zelső eresztés! Sorszámozott! Egészvászon sorozatkötésben

Rufpreis:
4 000 HUF

P. de Kock: Gustav ou Le Mauvais Sujet par - - Tome premier. Bruelles, 1840, Mary- Müller. Félbőr kötésben. Sarkai kopottak, egyébként jó állapotú.
13210.

Rufpreis:
1 000 HUF

13211.

Rufpreis:
1 600 HUF

Várnai Zseni: Üldözött versek. Bp., 1945. Athenaeum.
13212.

Rufpreis:
1 800 HUF

13213.

Rufpreis:
800 HUF

13214.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

13215.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Ragasztott papír kötésben,
13216.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dante Aleghieri: Isteni színjáték. Fordította Babits Mihály. Bp., cca 1940.
13217.

Rufpreis:
800 HUF

Dante Komédiája. I-III. A pokol. A purgatórium. A paradicsom. Fordította Babits Mihály. Budapest, 1920, Révai. Kiadói egészvászon kötésben.
13218.

Rufpreis:
2 000 HUF

13219.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF