Göre Gábor : Vakarts vagyis a zutosó könyvem mer a kutya mögbánta ha 9-tzet kölykezik de a guminizmust meg kölelött írnom. Írtam én magam az sallyát kezemmel Göre Gábor bíró úr. Nyomtatták ebbe a zesztendőbe Dante úr. Budapest,é.n.Fővárosi Nyomda. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.
(Gárdonyi Géza), Göre Gábor: No még öggyet vagy is ihol az kilentzedik könyvem... (Bp., 1925.) Globus. 112 l. számos szövegközti rajzzal, gazdagon illusztrálva, amelyek Mühlbeck K. munkái. Ebbül a könyvbül eza zelső eresztés! Sorszámozott! Egészvászon sorozatkötésben
Herczeg Ferenc: Az arany hegedű. Budapest, 1925, Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Gyűjteményes Díszkiadás II. Kissé kopottas aranyozott kiadói egészvászon kötésben.