https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 139

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hevesi József (szerk.): Magyar Dekameron. Száz magyar író, száz elbeszélése. V. kötet. Budapest, 1893, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
1
13328.

Hevesi József (szerk.): Magyar Dekameron. Száz magyar író, száz elbeszélése. V. kötet. Budapest, 1893, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lemonnier Camille: L'Aumóne d'Amour. Illustrations de Matold et Millis. Paris, 1898, E. Guillaume. Kopottas egészvászon kötésben.
1
13329.

Lemonnier Camille: L'Aumóne d'Amour. Illustrations de Matold et Millis. Paris, 1898, E. Guillaume. Kopottas egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. 2 példány, papírkötésben, jó állapotban.
1
13330.

Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. 2 példány, papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
François Charpentier: La vie de Socrate. Par - - de l'Academie Francoise. Trifiéme Edition, reveue&augmentée. Amsterdam, M. DC. XCIX. Aux dépens d'Etienne Roger, Marchand Libraire chez qui on trouve toute forte de Mufique. Karton kötésben, korának megfelelő állapotú.
1
13331.

François Charpentier: La vie de Socrate. Par - - de l'Academie Francoise. Trifiéme Edition, reveue&augmentée. Amsterdam, M. DC. XCIX. Aux dépens d'Etienne Roger, Marchand Libraire chez qui on trouve toute forte de Mufique. Karton kötésben, korának megfelelő állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Juhász Attila: Remeg a Föld és az ember. Arad, 1940, Minorita Kultúrház. Rajzokkal, térképekkel és fényképekkel az 1940. november 10-i földrengésről. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13332.

Juhász Attila: Remeg a Föld és az ember. Arad, 1940, Minorita Kultúrház. Rajzokkal, térképekkel és fényképekkel az 1940. november 10-i földrengésről. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marci Tulii Ciceronis Cato Maior et Laelius seu de senectute et amicitia dialogi et Paradoxa. Lignitium [Liegnitz], 1792, David Siegert. Megviselt aranyozott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1
13333.

Marci Tulii Ciceronis Cato Maior et Laelius seu de senectute et amicitia dialogi et Paradoxa. Lignitium [Liegnitz], 1792, David Siegert. Megviselt aranyozott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Virgilii Maronis Opera I-III. Budae, 1817, Typis Regiae Universitatis Hungaricae. Félbőr kötésben, fedőlap kopottas, egyébként jó állapotú.
1
13334.

Virgilii Maronis Opera I-III. Budae, 1817, Typis Regiae Universitatis Hungaricae. Félbőr kötésben, fedőlap kopottas, egyébként jó állapotú.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse