https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 139

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szőgyén-Wittenbach Hubert: Ferenc József szerelmei I-II. Bp., 1989, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
1
13280.

Szőgyén-Wittenbach Hubert: Ferenc József szerelmei I-II. Bp., 1989, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
BUNYÁN János: A zarándok útja. A jelenvaló világból az eljövendőbe. Ford. Szabadi Béla. Bp., é.n., Londoni Vallásos Traktátus-Társulat. 11db oldal nagyságú litográfiával illusztrálva. Félvászon kötésben, restaurált oldalakkal.
1
13281.

BUNYÁN János: A zarándok útja. A jelenvaló világból az eljövendőbe. Ford. Szabadi Béla. Bp., é.n., Londoni Vallásos Traktátus-Társulat. 11db oldal nagyságú litográfiával illusztrálva. Félvászon kötésben, restaurált oldalakkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vári-Szabó Sámuel: Katedrai tanítások melyeket néhai Kolmár József... II. Szarvas. 1855. Réthy Lipót gyorssajtóján. Korabeli félbőr kötésben. 528p.
1
13282.

Vári-Szabó Sámuel: Katedrai tanítások melyeket néhai Kolmár József... II. Szarvas. 1855. Réthy Lipót gyorssajtóján. Korabeli félbőr kötésben. 528p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.
1
13283.

Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kádár Imre: A fekete bárány. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
1
13284.

Kádár Imre: A fekete bárány. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Bp., é.n., Révai. Kiadói halinakötésben, a belső címlapon ajánlással, a belső kötéstábla kicsit meglazult, egyébként jó állapotban.
1
13285.

Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Bp., é.n., Révai. Kiadói halinakötésben, a belső címlapon ajánlással, a belső kötéstábla kicsit meglazult, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szántó György: Fekete éveim. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói halinakötésben.
1
13286.

Szántó György: Fekete éveim. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói halinakötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Budapest, 1983 Medicina Könyvkiadó. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval.Kissé viseletes állapotban.
1
13287.

Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Erotikus kiadvány. Budapest, 1983 Medicina Könyvkiadó. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval.Kissé viseletes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú
1
13288.

Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet, Bp. 1924-1938. Dante. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat. (két kötet gerince szakadozott.
1
13289.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet,
Bp. 1924-1938. Dante. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Egységes, szép sorozat. (két kötet gerince szakadozott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-88 kötet.  Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói, dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
1
13290.
T2/3

Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-88 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói, dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Színes térképekkel,fényképekkel és sok illusztrációval gazdagítva, melyek  egy része 2 oldalas, kihajtható. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, hátsó gerincnél szétvált, sarkoknál kissé kopottas állapotban, borítója foltos, az egyik kihajtható illusztráció a hajtásnál szétvált.
1
13291.

A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Színes térképekkel,fényképekkel és sok illusztrációval gazdagítva, melyek egy része 2 oldalas, kihajtható. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, hátsó gerincnél szétvált, sarkoknál kissé kopottas állapotban, borítója foltos, az egyik kihajtható illusztráció a hajtásnál szétvált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse