Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés.
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve. I-III. Budapest, 1927-1929, Országos testnevelési Tanács. 1.kötet: A magyar sport őskora. A legrégibb időtől Széchenyi István grófig. (kétszínnyomású festmények, metszetek, 1 t. kihajtható). 2. kötet: Széchenyi- Wesselényi és még egy nemzedék. 1820-1874. (kétszínnyomású ábrák, 2 színes). 3. kötet: A modern sport előkészítése. (színes feliratos hártyával). ( reprint levél, kétszínnyomású fotókkal). Egyedülálló munka a magyar sport életéből. Az első kötet a lovagi tornáknak, vadászatoknak szentel több fejezetet, míg a 2. kötet a lovassport fejlődését mutatja be. A 3. kötet a XIX. szd. utolsó harmadában divatossá váló, már olimpiai sportágakkal foglalkozik. Több száz rajz, fotó, festmény, reprint gazdagítja a köteteket. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Fedőlapok kissé foltosak, a 3. kötet gerinc enyhén szakadozott, egyébként jó állapotú.
Márai Sándor: Egy polgár vallomásai. I-II. kötet. A mű 2. kötete később jelent meg. I. kötet: [Budapest, 1936], Pantheon. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas, de jó állapotban. II. kötet: Első kiadás! [Budapest, 1936], Pantheon. Illusztrált, kiadói papír kötésben, kissé viseltes állapotban.
Gyöngysorok. báró Eötvös József összes szép irodalmi műveiből fűzte Vachott Sándorné. Pest., 1861. Heckenast Gusztáv. A rendkívül ritka könyv korabeli, kézzel írott másolata 336p. Korabeli, sérült egészvászon kötésben