Az érdekes újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Berkes Imre, Gárdonyi Géza, Gellért Oszkár, Jókai Mór, Kemény Simon, Laczkó Géza, Oláh Gábor, Révész Béla, Tersánszky J. Jenő, Thury Zoltán. Budapest, é.n., Légrády testvérek. Aranyozott gerincű, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
Macé János: Egy falat kenyér története. Levelek az ember életéről. Fordította Zigány Árpád. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Foltos , kopottas kiadói egészvászon kötésben.