https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 139

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Baksa Csaba, Lázár István: Bányavirágok. Ásványok Magyarországról.Budapest, 1989, Corvina. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval.
1
13316.

Baksa Csaba, Lázár István: Bányavirágok. Ásványok Magyarországról.Budapest, 1989, Corvina. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Jeffrey Jones, Michael Kaluta, Barry Windsor-Smith: The studio. Dragons Dream; 1979. Művészeti mappa
1
13317.

Jeffrey Jones, Michael Kaluta, Barry Windsor-Smith: The studio. Dragons Dream; 1979. Művészeti mappa

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. 1-7. köt. [Bp.], [1974], [Akadémiai Kiadó]. Csokonai hét fontos műve (Diétai múzsa, A tavaszm Dorottya, Lilla, Anakreoni dalok, Ódák, Alkalmatosságra írt versek) első kiadásainak reprintje. Papírkötésben, papír védőtokban, jó állapotban, kísérőfüzet nélkül.
1
13318.

Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. 1-7. köt. [Bp.], [1974], [Akadémiai Kiadó]. Csokonai hét fontos műve (Diétai múzsa, A tavaszm Dorottya, Lilla, Anakreoni dalok, Ódák, Alkalmatosságra írt versek) első kiadásainak reprintje. Papírkötésben, papír védőtokban, jó állapotban, kísérőfüzet nélkül.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hederich, Benjamin: Promtuarium Latinitatis probatae et exercitatae, oder vollständigstes deutsch-lateinisches lexicon... 3. köt. Leipzig, 1777, Gleditschens Handlung. Aranyozott gerincű, kopottas bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13319.

Hederich, Benjamin: Promtuarium Latinitatis probatae et exercitatae, oder vollständigstes deutsch-lateinisches lexicon... 3. köt. Leipzig, 1777, Gleditschens Handlung. Aranyozott gerincű, kopottas bőrkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az érdekes újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Berkes Imre, Gárdonyi Géza, Gellért Oszkár, Jókai Mór, Kemény Simon, Laczkó Géza, Oláh Gábor, Révész Béla, Tersánszky J. Jenő, Thury Zoltán. Budapest, é.n., Légrády testvérek. Aranyozott gerincű, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
1
13320.

Az érdekes újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Berkes Imre, Gárdonyi Géza, Gellért Oszkár, Jókai Mór, Kemény Simon, Laczkó Géza, Oláh Gábor, Révész Béla, Tersánszky J. Jenő, Thury Zoltán. Budapest, é.n., Légrády testvérek. Aranyozott gerincű, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hajós József: A bölcselet története. Székesfehérvár, 1941, Vörösmarty Nyomda. Illusztrált, kiadói papír kötésben. Kissé viseltes állapotban.
1
13321.

Hajós József: A bölcselet története. Székesfehérvár, 1941, Vörösmarty Nyomda. Illusztrált, kiadói papír kötésben. Kissé viseltes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Burián János: Latin-magyar szótár. Budapest, é.n., Frankiln -Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1
13322.

Burián János: Latin-magyar szótár. Budapest, é.n., Frankiln -Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
al-Kaddáfi, Muammar: A Zöld Könyv. Bp., [1988], A Líbiai Arab Népi Szocialista Dzsamáhirijja népi irodája. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13323.

al-Kaddáfi, Muammar: A Zöld Könyv. Bp., [1988], A Líbiai Arab Népi Szocialista Dzsamáhirijja népi irodája. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Hirschler Imre dr.: A nők védelmében. 1958, A Magyar Vöröskereszt Kiadása. Az érintkezés élettana, a szeretkezés módja, tartama, gyakorisága stb. témák kifejtése.
1
13324.

Hirschler Imre dr.: A nők védelmében. 1958, A Magyar Vöröskereszt Kiadása. Az érintkezés élettana, a szeretkezés módja, tartama, gyakorisága stb. témák kifejtése.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Macé János: Egy falat kenyér története. Levelek az ember életéről. Fordította Zigány Árpád. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Foltos , kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1
13325.

Macé János: Egy falat kenyér története. Levelek az ember életéről. Fordította Zigány Árpád. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Foltos , kopottas kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bárdos Pál 3 db dedikált könyve: Tükör előtt, Az első évtized, Nyolc lány meg a sárkány.
1
13326.

Bárdos Pál 3 db dedikált könyve: Tükör előtt, Az első évtized, Nyolc lány meg a sárkány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G.Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
13327.

E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G.Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse