Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
986466
13217
225
944160
13218
225
Balassa Imre: Nagy idők. Harmadik ezer. Bp., 1926, Világirodalom. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
986458
13219
225
Saint Exupery: Egyedül a felhők felett. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben. 986453
13220
225
991599
13221
225
Vas Emil: Igazszavú Pista bá afrikai kalandjai. Bp., é.n Dante. Biró András rajzaival 991257
13222
225
Shakespere Színművei. Fordítják többen. Bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csiky Gergely. Javított kiadás. Közel 600 illusztrációval. Tragoediák. (I.) Budapest, é.n., Ráth Mór. gazdagon illusztrált kiadvány. Viseltes, aranyozott, kiadói, egészvászon kötésben. 945099
13223
225
Wells, Gabriel: A béke útja. Bp., 1929, Légrády testvérek. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
944717
13224
225
Halasy-Nagy József: A filozófia. Bp., 1944, Pantheon. Félvászon kötésben, jó állapotban.
945327
13225
225
Kästner, Erich: Emil meg a három ikergyerek. Walter Trier rajzaival. Bp., [1937], Athenaeum. Kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
943875
13226
225
Anatole France: Írókról. Bp., [1925], Dante Könyvkiadó. Kicsit kopott díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 943729
13227
225
Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
901325
13228
225
Dr. Méhes Gyula: Természetjárás. Vezényi Elemér és Bundschuh Ottó rajzaival. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF