Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

13217.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balassa Imre: Nagy idők. Harmadik ezer. Bp., 1926, Világirodalom. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13218.

Rufpreis:
800 HUF

Saint Exupery: Egyedül a felhők felett. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben.
13219.

Rufpreis:
1 000 HUF

13220.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vas Emil: Igazszavú Pista bá afrikai kalandjai. Bp., é.n Dante. Biró András rajzaival
13221.

Rufpreis:
800 HUF

Shakespere Színművei. Fordítják többen. Bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csiky Gergely. Javított kiadás. Közel 600 illusztrációval. Tragoediák. (I.) Budapest, é.n., Ráth Mór.  gazdagon illusztrált kiadvány. Viseltes, aranyozott, kiadói, egészvászon kötésben.
13222.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wells, Gabriel: A béke útja. Bp., 1929, Légrády testvérek. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13223.

Rufpreis:
800 HUF

Halasy-Nagy József: A filozófia. Bp., 1944, Pantheon. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13224.

Rufpreis:
800 HUF

Kästner, Erich: Emil meg a három ikergyerek. Walter Trier rajzaival. Bp., [1937], Athenaeum. Kicsit laza félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13225.

Rufpreis:
2 000 HUF

Anatole France: Írókról. Bp., [1925], Dante Könyvkiadó. Kicsit kopott díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13226.

Rufpreis:
800 HUF

Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
13227.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Méhes Gyula: Természetjárás. Vezényi Elemér és Bundschuh Ottó rajzaival. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
13228.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF