Csokonai Vitéz Mihály válogatott munkái (Remekírók Képes Könyvtára). Budapest,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Gazdagon díszített, aranyozott, színezett egészvászon kiadásban, színezett lapszél,jó állapotban.
Cséry Dezső: Vér és nemzetség. Budapest, 1943, Griff. Cséry Dezső által ajánlott ill. dedikált példány! Félvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.
BUNYÁN János: A zarándok útja. A jelenvaló világból az eljövendőbe. Ford. Szabadi Béla. Bp., é.n., Londoni Vallásos Traktátus-Társulat. 11db oldal nagyságú litográfiával illusztrálva. Félvászon kötésben, restaurált oldalakkal.
3 db könyv-Balzac: Hivatalnokok. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Charles Henri de Coster: Thyl Ulenspiegel. Bp., 1930, Révai. Kiadói egészvászon, kissé kopottas állapotban; Cornelius Nepos élete. Bp., (1900). Félvászon kötés, kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.
6 db könyv-Élő könyvek, magyar klasszikusok(Gvadányi József, Kármán József, Fazekas Mihály); Váradi Antal: Elmúlt évekből; Falu Tamás: Tiszta víz; Herczeg Ferenc: A hét sváb; Juhász Géza: Népi írók; Római katolikus nagyobb katekizmus. Polgári iskolák fiú és leány középiskolák alsó osztályai részére. Kötetenként változó kötésben és állapotban.