Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

Tolnai Világlexikon IX-XVIII. 10 kötet,  Budapest, 1927-30, Tolnai Nyomdai Művészet és Kiadóvállalat Részvénytársaság Kiadása. Egészvászon kötésben, aranyozott dombornyomott borító, korának megfelelő állapoban.
13265.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csokonai Vitéz Mihály válogatott munkái (Remekírók Képes Könyvtára). Budapest,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Gazdagon díszített, aranyozott, színezett egészvászon kiadásban, színezett lapszél,jó állapotban.
13266.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cséry Dezső: Vér és nemzetség. Budapest, 1943, Griff. Cséry Dezső által ajánlott ill. dedikált példány! Félvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.
13267.

Rufpreis:
2 000 HUF

13268.

Rufpreis:
2 000 HUF

13269.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molter Károly: Tibold Márton. Bp., 1937, Révai. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
13270.

Rufpreis:
1 600 HUF

Makarenko: Az új ember kovácsa. I-II. kötet. Budapest,  é.n., Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotú.
13271.

Makarenko: Az új ember kovácsa. I-II. kötet. Budapest, é.n., Új Magyar Könyvkiadó.
Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotú.

Rufpreis:
800 HUF

Spiró György: A jégmadár. 2001, AB OVO. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
13272.

Spiró György: A jégmadár. 2001, AB OVO.
Kiadói karton kötésben, jó állapotú.

Rufpreis:
1 600 HUF

13273.

Rufpreis:
12 000 HUF

Búvár zsebkönyvek sorozat 11 kötete
13274.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

3 db könyv-Balzac: Hivatalnokok. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Charles Henri de Coster: Thyl Ulenspiegel. Bp., 1930, Révai. Kiadói egészvászon, kissé kopottas állapotban; Cornelius Nepos élete. Bp., (1900). Félvászon kötés, kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.
13275.

Rufpreis:
800 HUF

6 db könyv-Élő könyvek, magyar klasszikusok(Gvadányi József, Kármán József, Fazekas Mihály); Váradi Antal: Elmúlt évekből; Falu Tamás: Tiszta víz; Herczeg Ferenc: A hét sváb; Juhász Géza: Népi írók; Római katolikus nagyobb katekizmus. Polgári iskolák fiú és leány középiskolák alsó osztályai részére. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
13276.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF