Az Erdélyi Helikon íróinak anthologiája 1924-1934. Szerk.: Kovács László. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Áprily Lajos, Dsida Jenő, Kós Károly, Makkai Sándor, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron és mások írásaival. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
Viebahn György tábornok: Érzéki vagy lelki ember? Fordította: Vargha gyuláné. Bp., 1928 "FÉBÉ" Év Diakonissza Anyaház terjesztése. Füzetecske papír kötésben.
Emile Zola: Plassans meghódítása. Francia eredetiből fordította: Csillay Kálmán. A címlap keretrajzát és a bekötést Végh Gusztáv iparművész, a plakettet Beck Ö Fülöp tervezte. Budapest, é.n., Christensen. Kopottas állapotban.
Glatz Ferenc: Gondolatok az Eötvös Kollégiumi történészképzésről. Különlenyomat a Századok 1970. évi 3. számából. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
Bartal Antal: Bevezetés az összehasonlító nyelvtanba különös tekintettel a classicus nyelvekre. E. Egger nyomán dolgozta - -Budapest, 1883, Eggenberger féle Könyvkereskedés. Félvászon kötésben. Tulajdonosi jegyzetekkel.
Nagy József: Kinek van igaza, ha fiatalok és idősek szemben állnak egymással? Gyakorlati lélektani megfigyelések alapján. Bp., 1943. Füzetecske papír kötésben.