Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

Az Erdélyi Helikon íróinak anthologiája 1924-1934. Szerk.: Kovács László. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Áprily Lajos, Dsida Jenő, Kós Károly, Makkai Sándor, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron és mások írásaival. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
13241.

Rufpreis:
2 000 HUF

13242.

Rufpreis:
1 600 HUF

13243.

Rufpreis:
1 600 HUF

Viebahn György tábornok: Érzéki vagy lelki ember? Fordította: Vargha gyuláné. Bp., 1928 "FÉBÉ" Év Diakonissza Anyaház terjesztése. Füzetecske papír kötésben.
13244.

Rufpreis:
800 HUF

Hollósné de Grobois Nandin: A kenyérkereső asszony. Pályaválasztás előtt álló nők kalauza. Bp., 1910. Rákoss Jenő. Feminizmus!
13245.

Rufpreis:
2 000 HUF

Emile Zola: Plassans meghódítása. Francia eredetiből fordította: Csillay Kálmán. A címlap keretrajzát és a bekötést Végh Gusztáv iparművész, a plakettet Beck Ö Fülöp tervezte. Budapest, é.n., Christensen. Kopottas állapotban.
13246.

Rufpreis:
1 000 HUF

Glatz Ferenc: Gondolatok az Eötvös Kollégiumi történészképzésről. Különlenyomat a Századok 1970. évi 3. számából. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
13247.

Rufpreis:
1 200 HUF

Durant, Will: A gondolat hősei. Bp., 1931, Dante. Vászonkötésben, jó állapotban.
13248.

Rufpreis:
1 000 HUF

Abonyi Árpád: Ősemberek. Bp., 1908, Grill Károly Könyvkiadóvállalata (Magyar írók aranykönyvtára). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
13249.

Rufpreis:
800 HUF

Bartal Antal: Bevezetés az összehasonlító nyelvtanba különös tekintettel a classicus nyelvekre. E. Egger nyomán dolgozta - -Budapest, 1883, Eggenberger féle Könyvkereskedés. Félvászon kötésben. Tulajdonosi jegyzetekkel.
13250.

Rufpreis:
1 000 HUF

13251.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Nagy József: Kinek van igaza, ha fiatalok és idősek szemben állnak egymással? Gyakorlati lélektani megfigyelések alapján. Bp., 1943. Füzetecske papír kötésben.
13252.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF