Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

13229.

Rufpreis:
800 HUF

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Bp., Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, viseltes állapotban.
13230.

Rufpreis:
800 HUF

Johann Friedrich Fischer: Selectae e profanis scriptoribus historiae quibus admista sunt varia honeste vivendi praecepta ex iisdem scriptoribus deprompta in usum iuventus scholasticae. Tertium recensuit atque praefationem adjecit Ioh. Frid. Fischerus. Leipzig. 1777. Georgii Loevii. Papírkötésben / In paper binding.
13231.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vértes László: Kavics ösvény. A vértesszőlősi előember regénye. Bp., 1969, Gondolat. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
13232.

Rufpreis:
800 HUF

Somfai László: Fekete tarlókon. Bp., [1942], Palladis Rt. A szerző által dedikálva. Félbőr kötésben, jó állapotban.
13233.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szomaházy István: Villányi professzor. Bp., 1926, Grill Károly Könyvkiadóvállalata (A toll mesterei). Díszes, aranyozott, dombornyomott vászonkötésben, jó állapotban.
13234.

Rufpreis:
800 HUF

Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi. Bp., 1937, Révai. Vászonkötésben, jó állapotban.
13235.

Rufpreis:
800 HUF

A kis akadémia negyvenkét esztendeje az ezredik előadásig, 1899-1941. Szerk.: Bartha István, Förster Rezső. Bp., 1941, Kis Akadémia. Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.
13236.

Rufpreis:
800 HUF

Lukácsy Sándor: Az Athenaeum, a szabadelvűség műhelye és terjesztője. Különlenyomat a Magyar Könyvszemle 1965/4. számából. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
13237.

Rufpreis:
800 HUF

Szepes Béla: Így győztök ti. Sport Lap- és Könyvkiadó 1957. Gazdagon illusztrált. Fél vászon kötésben. Jó állapotban.
13238.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
13239.

Rufpreis:
2 000 HUF

13240.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF