Firnholzer, von Ernst: Zaubern leicht gemacht. das Zauberbuch für jedermann. Erster und zweiter Teil. Mit 138 Ubbildungen. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlaghandlung. Kiadói félvászon kötésben. Ex libris: Magyar Endre. Tulajdonosi bejegyzéssel. Fedőlap kissé kopottas, egyébként jó állapotú.
Magyar remekírók sorozat A magyar irodalom főművei sorozat 44 kötete. 1904-1906. Franklin. Az írók arcképével illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Egy két kötettől eltekintve jó állapotú sorozat 44 db
Dr. Almásy József(szerk.): Katolikus írók új kalauza. Bp., 1940, Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a könyv középen a gerincnél kettévált.
A Pesti Hírlap kiadása: Az ezeréves Magyarország. Rengeteg fényképpel és színes térképmellékletekkel. Bp., 1939, aranyozott, vászonkötésben, viseltes állapotban
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő bizottság elnöke: báró Dániel Ernőné. Főszerkesztő: Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus Műintézet. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerince sérült, belül levált, viseltes állapotban.
Bónis Ferenc: A Budapesti Filharmóniai Társaság százötven esztendeje, 1853-2003. Bp., Budapesti Filharmóniai Társaság - Balassi Kiadó, 2005. 208 p., CD-melléklettel (Adattár).
Tutsek Anna: Cilike rövid ruhában. Fejes Gyula rajzaival. Budapest, Uj idők Irodalmi Intézet Rt., (Singer és Wolfner). é.n.Színes, illusztrált, kiadói, karton kötésben. Fedőlap viseletes állapotban.