Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

Firnholzer, von Ernst: Zaubern leicht gemacht. das Zauberbuch für jedermann. Erster und zweiter Teil. Mit 138 Ubbildungen. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlaghandlung. Kiadói félvászon kötésben. Ex libris: Magyar Endre. Tulajdonosi bejegyzéssel. Fedőlap kissé kopottas, egyébként jó állapotú.
13205.

Rufpreis:
2 000 HUF

13206.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Dr. Révay József: Szentek Legendái. Bp., (1927) Franklin. Jaschik Álmos illusztrációival. Kopottas, festett, aranyozott egészvászon kötésben.
13207.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981. Corvina. Aranyozott, kiadói, egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
13208.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Almásy József(szerk.): Katolikus írók új kalauza. Bp., 1940, Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a könyv középen a gerincnél kettévált.
13209.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Pesti Hírlap kiadása: Az ezeréves Magyarország. Rengeteg fényképpel és színes térképmellékletekkel. Bp., 1939, aranyozott, vászonkötésben, viseltes állapotban
13210.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő bizottság elnöke: báró Dániel Ernőné. Főszerkesztő: Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus Műintézet. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerince sérült, belül levált, viseltes állapotban.
13211.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bónis Ferenc: A Budapesti Filharmóniai Társaság százötven esztendeje, 1853-2003. Bp., Budapesti Filharmóniai Társaság - Balassi Kiadó, 2005. 208 p., CD-melléklettel (Adattár).
13212.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tutsek Anna: Cilike rövid ruhában. Fejes Gyula rajzaival. Budapest, Uj idők Irodalmi Intézet Rt., (Singer és Wolfner). é.n.Színes, illusztrált, kiadói, karton kötésben. Fedőlap viseletes állapotban.
13213.

Rufpreis:
1 000 HUF

Salma Lagelöf: Csodálatos utazás. Róna Emy könyvborító terve alapján. Budapest, é.n., Athenaeum. Viseltes, kiadói, illusztrált, félvászon kötésben.
13214.

Rufpreis:
2 000 HUF

Komáromi János- Pataki diákok Fáy Dezső rajzaival. Bp. 1926. Stádium
13215.

Komáromi János- Pataki diákok
Fáy Dezső rajzaival. Bp. 1926. Stádium

Rufpreis:
1 600 HUF

Szacsvay Imre: Életem és emlékeim. S.a.r. Balassa Imre. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Sok fényképpel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13216.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF