Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

Dickens Károly: Nehéz idők. A mostani idők számára. I-II. rész. Az angolból fordította dr. Récsi Emil. Téli könyvtár sorozat, legjelesebb s legkedveltebb külföldi regények. Pest, 1885, Heckenast Gusztáv. Kiadói, díszes gerincű, félbőr kötésben.
13181.

Rufpreis:
3 000 HUF

Joe Cribb: A pénz (Szemtanú sorozat) Bp., 1991. Park Kiadó.
13182.

Rufpreis:
1 200 HUF

Schwegler Albert: A bölcselet története. A Koeber-től átnézett és bővített tizenötödik kiadás után. Fordította ifj. Mitrovics Gyula dr. Budapest, 1904, Franklin. Félvászon kötésben, festett lapszél.
13183.

Rufpreis:
2 000 HUF

13184.

Rufpreis:
3 000 HUF

13185.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék néhány száz névtelen munka jegyzéke. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. Könyvtári duplum
13186.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900-1913 21 darabos könyvgyűjtemény: 17 regény Jókai Mórtól, Jósika Miklóstól és Mikszáth Kálmántól, háború előtti Révai-kiadás, sorozat részeiként. Vászonkötésben, jó állapotban.
13187.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13188.

Rufpreis:
4 000 HUF

13189.

Rufpreis:
3 000 HUF

13190.

Rufpreis:
3 000 HUF

13191.

Rufpreis:
2 000 HUF

13192.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF