Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

13193.

Rufpreis:
1 000 HUF

13194.

Rufpreis:
4 000 HUF

Márai Sándor: Európa elrablása (útirajz). Bp., 1947 Révai. Első kiadás! félvászon kötésben, eredeti címlap felhasználásával
13195.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tamási Áron: Szülőföldem. h.n. 1939. Erdélyi Szépmíves Céh. Népi hímzéssel díszített egészvészon kötésben
13196.

Rufpreis:
1 800 HUF

Shakespeare, William: Minden munkái 1-3. A velencei mór. Julius Caesar. Fordította Vörösmarty. 1839. Macbeth. Fordította Szász Károly. Viseletes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Az első 1-2 lap hiányzik, de a mű teljes.
13197.

Rufpreis:
1 000 HUF

Márai Sándor: Füves könyv (prózai epigrammák, maximák). Első kiadás! Bp., 1943 Révai. Félvászon kötésben!
13198.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zen Chen: Gyógyító kínai konyha. Válogatás ötezer lv hagyományos gyógyító receptjeiből. Dedikált! Bp., 2002. Oriental Herbs kft.
13199.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Wallace, Lewis: Ben-Húr. Regény Krisztus Urunk korából. Szekrényi Lajos fordítása nyomán átdolgozta Zigány Árpád. Jaschik Álmos borítójával. Bp. 1920. Szent István Társ. 346 p. Fűzve, kissé laza kiadói borítékban.
13200.

Wallace, Lewis: Ben-Húr. Regény Krisztus Urunk korából. Szekrényi Lajos fordítása nyomán átdolgozta Zigány Árpád. Jaschik Álmos borítójával.
Bp. 1920. Szent István Társ. 346 p. Fűzve, kissé laza kiadói borítékban.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gyenes Rózsa: Foglalkozása: Szerelem. Szeged., é.n. Hattyasy Kiadás. Modern műbőr kötésben
13201.

Rufpreis:
1 200 HUF

13202.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jókai Mór: A lőcsei fehér asszony. 3. köt. Bp., 1884, Révai. Gazdagon díszített, aranyozott, de megviselt vászonkötésben, utólag ragasztott gerinccel.
13203.

Rufpreis:
800 HUF

13204.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF