Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 148
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
967331
13193
225
Mikos Ferenc: A Quadragesimo anno gazdasági rendje. Bp., 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Félvászon kötésben, jó állapotban.
994081
13194
225
Ponson Du Terrail: Baccarat bosszúja. ford: Mártonffy Frigyes. I.-II. kötet. Pest, 1873. Friebeisz Ferenc kiadása. Kissé megviselt félvászon kötésben
994145
13195
225
Márai Sándor: Európa elrablása (útirajz). Bp., 1947 Révai. Első kiadás! félvászon kötésben, eredeti címlap felhasználásával 994086
13196
225
Tamási Áron: Szülőföldem. h.n. 1939. Erdélyi Szépmíves Céh. Népi hímzéssel díszített egészvészon kötésben 987537
13197
225
Shakespeare, William: Minden munkái 1-3. A velencei mór. Julius Caesar. Fordította Vörösmarty. 1839. Macbeth. Fordította Szász Károly. Viseletes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Az első 1-2 lap hiányzik, de a mű teljes. 993964
13198
225
Márai Sándor: Füves könyv (prózai epigrammák, maximák). Első kiadás! Bp., 1943 Révai. Félvászon kötésben! 993900
13199
225
Zen Chen: Gyógyító kínai konyha. Válogatás ötezer lv hagyományos gyógyító receptjeiből. Dedikált! Bp., 2002. Oriental Herbs kft. 994221
13200
225
Wallace, Lewis: Ben-Húr. Regény Krisztus Urunk korából. Szekrényi Lajos fordítása nyomán átdolgozta Zigány Árpád. Jaschik Álmos borítójával. Bp. 1920. Szent István Társ. 346 p. Fűzve, kissé laza kiadói borítékban. 994220
13201
225
Gyenes Rózsa: Foglalkozása: Szerelem. Szeged., é.n. Hattyasy Kiadás. Modern műbőr kötésben
950634
13202
225
967377
13203
225
Jókai Mór: A lőcsei fehér asszony. 3. köt. Bp., 1884, Révai. Gazdagon díszített, aranyozott, de megviselt vászonkötésben, utólag ragasztott gerinccel.
799349
13204
225
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF