https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gyöngysorok. báró Eötvös József összes szép irodalmi műveiből fűzte Vachott Sándorné. Pest., 1861. Heckenast Gusztáv. A rendkívül ritka könyv korabeli, kézzel írott másolata 336p. Korabeli, sérült egészvászon kötésben
1
13277.

Gyöngysorok. báró Eötvös József összes szép irodalmi műveiből fűzte Vachott Sándorné. Pest., 1861. Heckenast Gusztáv. A rendkívül ritka könyv korabeli, kézzel írott másolata 336p. Korabeli, sérült egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13278.

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Bp., é.n., Révai. Kiadói halinakötésben, a belső címlapon ajánlással, a belső kötéstábla kicsit meglazult, egyébként jó állapotban.
1
13279.

Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Bp., é.n., Révai. Kiadói halinakötésben, a belső címlapon ajánlással, a belső kötéstábla kicsit meglazult, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
1
13280.

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Dezső: Az elsodort falu I. Budapest é.n. Genius. Papír kötésben, viseletes állapotban.
1
13281.

Szabó Dezső: Az elsodort falu I. Budapest é.n. Genius. Papír kötésben, viseletes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bocs Bálint: Tányértalpú koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Mühlbeck Károly rajzaival. Második kiadás. Budapest, /1924/. Singer és Wolfner. Bájos rajzokkal illusztrálva. Kiadói színes, festett, félvászon borításban. Az első oldalnál a gerinc szakadt, hátsó oldal kissé viseletes, egyébként jó állapotú.
1
13282.

Bocs Bálint: Tányértalpú koma csodálatos kalandjai Amerikában, hajótörése és szerencsés hazaérkezése. Mühlbeck Károly rajzaival. Második kiadás. Budapest, /1924/. Singer és Wolfner. Bájos rajzokkal illusztrálva. Kiadói színes, festett, félvászon borításban. Az első oldalnál a gerinc szakadt, hátsó oldal kissé viseletes, egyébként jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.
1
13283.

Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
1
13284.

Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Quintus Curtius Rufus de Rebus Alexandri Magni recte tandem captui juventutis accommodatus, oder Deutliche und nach dem Begriff der Jugend endlich recht eingerichtete Erklärung... durch Emanuel Sincerum. Augspurg, 1716, Paul Kühtze. Első kiadás! Korabeli félbőr kötésben, rézmetszetű címképpel, szép állapotban (a védőlapon és az előzéklapon a korábbi tulajdonosok bejegyzései, ill. pecsétjei, a szövegben helyenként egy-két jegyzet) /  First edition. Half-leather bining, with frontispiece (engraving), good condition (with signatures and stamps of previous owners on flyleaf and title page, and a few notes in the text)
1
13285.

Quintus Curtius Rufus de Rebus Alexandri Magni recte tandem captui juventutis accommodatus, oder Deutliche und nach dem Begriff der Jugend endlich recht eingerichtete Erklärung... durch Emanuel Sincerum. Augspurg, 1716, Paul Kühtze. Első kiadás! Korabeli félbőr kötésben, rézmetszetű címképpel, szép állapotban (a védőlapon és az előzéklapon a korábbi tulajdonosok bejegyzései, ill. pecsétjei, a szövegben helyenként egy-két jegyzet) / First edition. Half-leather bining, with frontispiece (engraving), good condition (with signatures and stamps of previous owners on flyleaf and title page, and a few notes in the text)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ernst Simon: Schwiegermama Marsch mit humoristischem Text für Pianoforte componirt von - - Leipzig,é.n., C.G. Röder. Kopott, félvászon kötésben.
1
13286.

Ernst Simon: Schwiegermama Marsch mit humoristischem Text für Pianoforte componirt von - -
Leipzig,é.n., C.G. Röder. Kopott, félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hauer Géza: A fejős tehénről. Kolozsvár, 1901. Gámán J. 32p. Papírkötésben
1
13287.

Hauer Géza: A fejős tehénről. Kolozsvár, 1901. Gámán J. 32p. Papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13288.

Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse