Schopenhauer, Arthur: A halálról, A faj élete. A tulajdonságok öröklése. Budapest, 1992, Hatágú síp alapítvány. Reprint ex Hungaria. Kiadói papír kötésben.
Bardócz Elemér. Mit kell tennünk, hogy álláshoz jussunk...! A czimlapot Bardócz Árpád tervezte. Budapest,1909. Benkő Gyula cs.és kir. udv. könyvkereskedése. Illusztrált, kiadói papír kötésben.
2 db könyv- Elisabeth von Hevking: Szerelem, diplomácia és faházak. Balkáni fantázia a múltból. Bp., Pantheon. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Dante: A purgatórium. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.