Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 148

Lhande, P.: Krisztus Párizs vadonában. Debrecen, 1931, Katholikus FIgyelő. Papírkötésben, jó állapotban.
13289.

Rufpreis:
800 HUF

13290.

Rufpreis:
1 400 HUF

1927 Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke, V. évfolyam. Bp., Révai. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13291.

Rufpreis:
800 HUF

13292.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schopenhauer, Arthur: A halálról, A faj élete. A tulajdonságok öröklése. Budapest, 1992, Hatágú síp alapítvány. Reprint ex Hungaria. Kiadói papír kötésben.
13293.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bardócz Elemér. Mit kell tennünk, hogy álláshoz jussunk...! A czimlapot Bardócz Árpád tervezte. Budapest,1909. Benkő Gyula cs.és kir. udv. könyvkereskedése. Illusztrált, kiadói papír kötésben.
13294.

Rufpreis:
800 HUF

Énekek éneke, lírai történet 8 képben. A bibliai eredetit szabadon feldolgozta Makai Emil, Köves Izsó rajzaival. Bp., 1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél levált, lapok kijárnak, kopottas állapotban.
13295.

Rufpreis:
1 200 HUF

13296.

Rufpreis:
3 000 HUF

13297.

Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p.
Későbbi félbőr kötésben, jó állapotban

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

2 db könyv- Elisabeth von Hevking: Szerelem, diplomácia és faházak. Balkáni fantázia a múltból. Bp., Pantheon. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Dante: A purgatórium. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, belső címlap hiányzik.
13298.

Rufpreis:
800 HUF

3 db könyv-Kellermann: Schwedenklee utolsó szerelme. Brassó, 1924, Brassói Lapok Könyvosztálya. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Daudet, Alphonse: A halhatatlan. Bp., Révai Testvérek. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban; Leffler Sámuel: Római irodalomtörténet. Bp., 1903, Lampel Róbert. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
13299.

Rufpreis:
1 000 HUF

13300.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF