Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Shakespere Színművei. Fordítják többen. Bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csiky Gergely. Javított kiadás. Közel 600 illusztrációval. Tragoediák. (I.) Budapest, é.n., Ráth Mór. gazdagon illusztrált kiadvány. Viseltes, aranyozott, kiadói, egészvászon kötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván