https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 107
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
353987
13095
217
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. közepes állapotban 907881
13096
217
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante. Rengeteg képpel. Egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
886437
13097
217
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sztrókay Kálmán: A kis ezermester. Bp., cca 1940. Dante. 921218
13098
217
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
908321
13099
217
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
872140
13100
217
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
870708
13101
217
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
908322
13102
217
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
872134
13103
217
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
838667
13104
217
0
16000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József halinakötéses gyűjtemény. 9 + 1 különböző Nyírő kötet. (egy kötet kötése belül sérült)
Das Lot is nicht erreichbar
855760
13105
217
0
4400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Búvár zsebkönyvek sorozat 11 kötete
Das Lot is nicht erreichbar
749631
13106
217
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Révai nagy lexikona I.-V. kötetek jó állapotban, Bp., 1911-1935, Révai. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse