https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 107

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. közepes állapotban
1
13095.

A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. közepes állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante. Rengeteg képpel. Egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1
13096.

Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante. Rengeteg képpel. Egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sztrókay Kálmán: A kis ezermester. Bp., cca 1940. Dante.
1
13097.

Sztrókay Kálmán: A kis ezermester. Bp., cca 1940. Dante.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
1
13098.

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
1
13099.

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13100.

Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
1
13101.

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13102.

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
1
13103.

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József halinakötéses gyűjtemény. 9 + 1 különböző Nyírő kötet. (egy kötet kötése belül sérült)
1
13104.

Nyírő József halinakötéses gyűjtemény. 9 + 1 különböző Nyírő kötet. (egy kötet kötése belül sérült)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Búvár zsebkönyvek sorozat 11 kötete
1
13105.

Búvár zsebkönyvek sorozat 11 kötete

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révai nagy lexikona I.-V. kötetek jó állapotban, Bp., 1911-1935, Révai. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
1
13106.

Révai nagy lexikona I.-V. kötetek jó állapotban, Bp., 1911-1935, Révai. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse