Betriebsanleitung für den Volkswagen. Wolfsburg, 1952, Volkswagenwerk GmbH. Papírkötésben, az elülső és hátsó borítók, valamint az első kettő és az utolsó lap elválnak.
Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé kopott, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
Arany János nagyobb elbeszélései, II. kötet. Buda halála, Murány ostroma. Pest, 1872, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél teljesen levált, kopottas állapotban.
Tóvölgyi Títusz: Az ezüst vitéz. Regény a tatárpusztítás idejéből. Negyedik kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, pecsételt, kopottas állapot.
Jámbor Pál: A magyar irodalom története, II. kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. Kiadói félvászon kötés, festett lapszélek, elejében firkálással, viseltes állapotban.