Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 107

Betriebsanleitung für den Volkswagen. Wolfsburg, 1952, Volkswagenwerk GmbH. Papírkötésben, az elülső és hátsó borítók, valamint az első kettő és az utolsó lap elválnak.
13071.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zubehör für Wanderer Automobile. Chemnitz, é. n., Auto Union A-G. Papírkötésben, jó állapotban.
13072.

Rufpreis:
3 000 HUF

Honthy István: Két veréb dalai. Költemények. Pécs, 1903. Ceruzás ajánlással, vászonkötésben, a borító kicsit szakadt, a kötés meglazult.
13073.

Rufpreis:
1 000 HUF

Li Yutang: A bölcs mosoly. Budapest 1939. Révai Társaság. Gerince foszlott
13074.

Rufpreis:
800 HUF

13075.

Rufpreis:
1 800 HUF

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., [1934], Nyugat. Vászonkötésben, az előzéklapon ajánlással, jó állapotban.
13076.

Rufpreis:
1 000 HUF

13077.

Rufpreis:
2 400 HUF

13078.

Rufpreis:
1 600 HUF

Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé kopott, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
13079.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arany János nagyobb elbeszélései, II. kötet. Buda halála, Murány ostroma. Pest, 1872, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél teljesen levált, kopottas állapotban.
13080.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

13081.

Rufpreis:
1 400 HUF

13082.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF