François Villon balladái, Faludy György átköltésében. Bp., 1991, Magyar Világ. Aranyozott bőr kötésben, 20. számozott példány, készült 1200 példányban. Jó állapotban.
Boross Elemér: Ábel. Versek. Békéscsaba, 1920, Tevan. Kolozsvári Sándor illusztrációjával, a szerző által dedikálva Imre Sándor dramaturg (1891-1944) részére. Papírkötésben, a borító helyenként szakadozott.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével rézfénymetszetben. 3. díszkiadás Bp. 1895. Athenaeum. [4] + 229 p. + 20 t. (heliogr., hártyapapírral). Megviselt, aranyozott Gottermayer egészvászon-díszkötésben, a kötéstábla címképe hiányzik . Egy oldal sérült, hénágy oldal foltos. Glattfelder Gyula (1874-1943) későbbi csanádi püspök saját kezű dedikáló soraival!
Kiss József: Levelek hullása. Falus Elek rajzaival. A bekötési tábla Courtens festménye után készült. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, hátuljából néhány lap ki lett tépve, egyébként jó állapotban.
Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves írói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc emlékkönyv szerkesztőségének kiadása. Fűzött, a borító kicsit viseltes, hátulján ceruzarajzokkal, jó állapotban.