Pikáns naptár az 1889. évre. Szerk.: Satanello. Bp., 1889, Magyar Figa... https://www.darabanth.com/de/217-Fernauktion/217.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Sonstige-Raritaten~42/Pikans-naptar-az-1889-evre-Szerk-Satanello-Bp-1889-Magyar-Figaro-Felvaszon-kotesben-~II924142
924142
13053
217
Beschreibung: Pikáns naptár az 1889. évre. Szerk.: Satanello. Bp., 1889, Magyar Figaro. Félvászon kötésben, a borító kissé kopott, a kötés meglazult.
: vörös_iván