Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 107

1926-46 2 db könyv: A magyarság évkönyve az 1926-ik esztendőre. A magyarság olvasóinak. Bp., 1926, Magyarság Lapkiadó. Kiadói papírkötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.; Újjáépítő magyarok. Az országépítés két esztendeje. Bevezető tanulmányt írta: Tildy Zoltán, a Magyar Köztársaság elnöke. Bp., Kossuth. Kiadói aranyozott félvászon kötés, illusztrált, gerincnél kissé sérült, kopottas állapotban.
13143.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Weszely Ödön: A modern pedagógia útjain. Bp., 1909, Franklin. Félvászon kötés, színezett lapszélek, belső előlapja szakadt, egyébként jó állapotban.
13144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Soltész Ferenc-Szinyei Endre(szerk.): Görög-magyar szótár. Második, újonnan átdolgozott és bővített kiadás. Sárospatak, 1875, Steinfeld Béla. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13145.

Rufpreis:
2 000 HUF

13146.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ovidius Naso, Publius: A szerelem művészete; A szerelem orvosságai. Pablo Picasso rajzaival. Bp., Európa - Helikon, 1982. Papírkötésben, jó állapotban.
13147.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Magda: A danaida. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Dedikált! Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13148.

Rufpreis:
2 000 HUF

MRT-MTV-MTV Rt. 1957-1997. (Negyven éves a TV.) Bp., 1997, MTV Rt. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
13149.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bendek Elek Ezüst Mesekönyv. Bukarest, 1975, Kriterion könyvkiadó. Illusztrált. Kemény táblás félvászon kötésű.
13150.

Rufpreis:
800 HUF

13151.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zikmund, Miroslav, Hanzelka, Jiří: Fordított félhold. Bp. - Pozsony, 1962, Gondolat Kiadó - Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Vászonkötésben, kissé szaladt papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
13152.

Rufpreis:
800 HUF

Hanzelka, Jiří, Zikmund, Miroslav: A Kordillerákon át. Bp, 1958, Bibliotheca. Vászonkötésben, jó állapotban.
13153.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF