Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 107

13119.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jósika Miklós: Visszhangok. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv. Aranyozott félvászon kötés, festett lapszélek, néhány lap foltos, kissé kopottas állapotban.
13120.

Rufpreis:
1 800 HUF

13121.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13122.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Verne Gyula: A Grant kapitány gyermekei. Fordította Vértesi Arnold. Nyolcadik kiadás, negyvennyolc képpel, második kötet. Bp., é.n., Franklin. Illusztrált, félvászon kötés, kopottas állapot.
13123.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács Jenő: A keresztény életeszmény. Bp., 1943. Papírkötésben, jó állapotban.
13124.

Rufpreis:
1 600 HUF

Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Dombornyomott egészvászon kötésben
13125.

Rufpreis:
800 HUF

Schmidt Sándor: A drágakövek I-II. Bp., Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 1890. Tulajdoni bejegyzéssel, vászonkötésben, a borító kicsit kopott, egyébként jó állapotban.
13126.

Rufpreis:
3 000 HUF

13127.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tersánszky Józsi Jenő: A félbolond. Nagybányai művészek rajzaival. Bp., [1947], Egyetemi Nyomda. Első kiadás, félászon kötésben, jó állapotban.
13128.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 db könyv a Téka sorozatból: Az utazás divatja. Útleírások, útijegyzetek az 1848 előtti Erdélyről. Vál.: Egyed Ákos. Bukarest, 1973, Kriterion.; Drăguşanu, Ion Codru: Erdélyi peregrinus. Bukarest, 1973, Kriterion.; Haller János: Hármas história. Bukarest, 1978, Kriterion. Vászonkötésben, jó állapotban.
13129.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

13130.

Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p.
Későbbi félbőr kötésben, jó állapotban

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF