https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 107
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
712076
13107
217
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
686129
13108
217
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült)
Das Lot is nicht erreichbar
573103
13109
217
0
32000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004
Das Lot is nicht erreichbar
907808
13110
217
0
12000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Révai nagylexikon hasonmás kiadása 18 kötet (6 és 11-es hiányzik, plusz kötetek: 19 és 20). Teljes törzsanyag A-Zs-ig. Mind jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
919415
13111
217
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Járjuk a vizet! A vízisport és víziélet könyve. Szerk.: A Magyar Cserkész Szövetség országos vízi-vezetőtiszti testülete. 10 melléklettel. Bp., 1941, Magyar Cserkész Szövetség. Papírkötésben, a borító kicsit szakadozott, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
922904
13112
217
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, levált, lapok kijárnak, viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
922918
13113
217
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arany János prózai dolgozatai. Bp., 1884, Ráth Mór. Aranyozott gerincű félbőr kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban. 834762
13114
217
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szentkuthy Miklós: Prae. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Egészvászon kötés, ráragasztott külső borítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
924007
13115
217
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bocsák Miklós: Elátkozott sporttörténetek. Bp., 1985, Sport. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
924000
13116
217
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Végh Antal: Gyógyít6atlan? Dedikált! Bp., 1986, Lapkiadó Vállalat Ország-Világ Szerkesztősége. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
923810
13117
217
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Ferenc: Liliom, Egy csirkefogó élete és halála, külvárosi legenda két képben. Bp., 1910, Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban. 908299
13118
217
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Czenner Lajos: Kicsinyek és nagyok. Neveléstani tárczák. Bp. 1881. Ruschmann. Korabeli félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse