https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 107

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben
1
13107.

A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült)
1
13108.

A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004
1
13109.

Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Révai nagylexikon hasonmás kiadása 18 kötet (6 és 11-es hiányzik, plusz kötetek: 19 és 20). Teljes törzsanyag A-Zs-ig. Mind jó állapotban
1
13110.

A Révai nagylexikon hasonmás kiadása 18 kötet (6 és 11-es hiányzik, plusz kötetek: 19 és 20). Teljes törzsanyag A-Zs-ig. Mind jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Járjuk a vizet! A vízisport és víziélet könyve. Szerk.: A Magyar Cserkész Szövetség országos vízi-vezetőtiszti testülete. 10 melléklettel. Bp., 1941, Magyar Cserkész Szövetség. Papírkötésben, a borító kicsit szakadozott, egyébként jó állapotban.
1
13111.

Járjuk a vizet! A vízisport és víziélet könyve. Szerk.: A Magyar Cserkész Szövetség országos vízi-vezetőtiszti testülete. 10 melléklettel. Bp., 1941, Magyar Cserkész Szövetség. Papírkötésben, a borító kicsit szakadozott, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, levált, lapok kijárnak, viseltes állapotban.
1
13112.

Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, levált, lapok kijárnak, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany János prózai dolgozatai. Bp., 1884, Ráth Mór. Aranyozott gerincű félbőr kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
1
13113.

Arany János prózai dolgozatai. Bp., 1884, Ráth Mór. Aranyozott gerincű félbőr kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szentkuthy Miklós: Prae. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Egészvászon kötés, ráragasztott külső borítóval, jó állapotban.
1
13114.

Szentkuthy Miklós: Prae. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Egészvászon kötés, ráragasztott külső borítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bocsák Miklós: Elátkozott sporttörténetek. Bp., 1985, Sport. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
13115.

Bocsák Miklós: Elátkozott sporttörténetek. Bp., 1985, Sport. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Végh Antal: Gyógyít6atlan? Dedikált! Bp., 1986, Lapkiadó Vállalat Ország-Világ Szerkesztősége. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
1
13116.

Végh Antal: Gyógyít6atlan? Dedikált! Bp., 1986, Lapkiadó Vállalat Ország-Világ Szerkesztősége. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Molnár Ferenc: Liliom, Egy csirkefogó élete és halála, külvárosi legenda két képben. Bp., 1910, Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
1
13117.

Molnár Ferenc: Liliom, Egy csirkefogó élete és halála, külvárosi legenda két képben. Bp., 1910, Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
12
 
Czenner Lajos: Kicsinyek és nagyok. Neveléstani tárczák. Bp. 1881. Ruschmann. Korabeli félvászon kötésben.
1
13118.

Czenner Lajos: Kicsinyek és nagyok. Neveléstani tárczák. Bp. 1881. Ruschmann. Korabeli félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse