Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 107

1913 Jókai Mór: Összes művei. Nemzeti kiadás XLV.-XLVI. kötet Az Arany ember I-II. Budapest, 1913, Révai Testvérek kiadás. Aranyozott, díszes dombornyomott, egészvászon sorozat kötésben
13083.

Rufpreis:
1 600 HUF

1911-1914 Jókai Mór: Összes művei. Nemzeti kiadás XLVII.-XLVIII. kötet, Enyim, Tied, Övé I-II. Budapest, 1911-1914, Révai Testvérek kiadás. Aranyozott, díszes dombornyomott, egészvászon sorozat kötésben
13084.

Rufpreis:
1 600 HUF

13085.

Rufpreis:
6 000 HUF

13086.

Rufpreis:
1 800 HUF

13087.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Negyedik kiadás, 1., 3., 4., 6., 7., 8. kötet, Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
13088.

Rufpreis:
5 000 HUF

13089.

Rufpreis:
8 000 HUF

13090.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

13091.

Rufpreis:
1 600 HUF

13092.

Rufpreis:
800 HUF

Szentvári Gránitz: A lánghegesztés 225 ábrával és 23 táblázattal. Bp., 1940. Szerző. 228p.
13093.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kájlinger Mihály: A füstemésztők - tanulmány 13 ábrával Bp., 1898 Fanda József 32p.
13094.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF