https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 41

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Balatoni útmutató és Hévíz ismertetése. Szerk. Sándor Imre. Bp., [1931], Bíró ny. 107p.  kihajtható térkép nélkül. a Balaton szinte valamennyi településének rövid leírását, idegenforgalmi létesítményeit tartalmazza, számos képpel illusztrálva, sok hirdetéssel.
1
12737.

Balatoni útmutató és Hévíz ismertetése. Szerk. Sándor Imre. Bp., [1931], Bíró ny. 107p. kihajtható térkép nélkül. a Balaton szinte valamennyi településének rövid leírását, idegenforgalmi létesítményeit tartalmazza, számos képpel illusztrálva, sok hirdetéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
13
 
Sárói Szabó Lajos: A cs. és kir. Katonai Földrajzi Intézet térkép és egyéb kiadványainak jegyzéke. Budapest, 1902. Grill Károly. 23 p. 1 kih. mell. Papírkötésben
1
12738.

Sárói Szabó Lajos: A cs. és kir. Katonai Földrajzi Intézet térkép és egyéb kiadványainak jegyzéke. Budapest, 1902. Grill Károly. 23 p. 1 kih. mell. Papírkötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Szilágyi István - P. Szathmáry Károly: Szigeti album. MDCCCLX. Pest, 1860. Ráth. 324p.+2t. (kőnyomatok) A szerkesztők az 1859-es máramarosszigeti tűzvész által okozott károk enyhítésére szánták a kiadásból befolyt összeget. A kőnyomatokon gróf Rhédey Klára és Sztojka László mellképei láthatók. Modern félbőr kötésben (egyik tábla kijár)
1
12739.

Szilágyi István - P. Szathmáry Károly: Szigeti album. MDCCCLX. Pest, 1860. Ráth. 324p.+2t. (kőnyomatok) A szerkesztők az 1859-es máramarosszigeti tűzvész által okozott károk enyhítésére szánták a kiadásból befolyt összeget. A kőnyomatokon gróf Rhédey Klára és Sztojka László mellképei láthatók. Modern félbőr kötésben (egyik tábla kijár)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország helységnévtára 1944. Bp., 1944, Hornyánszky Viktor. Vászonkötésben, Szeleczky Gyula possessori bélyegzőjével, javított boríatóval
1
12740.

Magyarország helységnévtára 1944. Bp., 1944, Hornyánszky Viktor. Vászonkötésben, Szeleczky Gyula possessori bélyegzőjével, javított boríatóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Park, Mungo: A Gambiától a Nigerig. 30 képpel és 2 térképpel. Fordította Halász Gyula. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, jó állapotban.
1
12741.

Park, Mungo: A Gambiától a Nigerig. 30 képpel és 2 térképpel. Fordította Halász Gyula. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
L.V. Bertarelli: Oberitalien. 25 Karten, 25 Stadtpläne, 10 Grundrisse. Berlin, 1926, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt. Kiadói egészvászon kötés, térképmelléklettel, kissé kopottas állapotban.
1
12742.

L.V. Bertarelli: Oberitalien. 25 Karten, 25 Stadtpläne, 10 Grundrisse. Berlin, 1926, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt. Kiadói egészvászon kötés, térképmelléklettel, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Helmár Ágost: Iskolai atlasz a világtörténelem tanításához. Bp. - Pozsony, 1890, Stampfel Károly. Papírkötésben, a borító kicsit kopott és helyenként szakadozott, a kötés némileg meglazult.
1
12743.

Helmár Ágost: Iskolai atlasz a világtörténelem tanításához. Bp. - Pozsony, 1890, Stampfel Károly. Papírkötésben, a borító kicsit kopott és helyenként szakadozott, a kötés némileg meglazult.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin - A világ tetején II. Budapest é.n. Lampel R.
1
12744.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin - A világ tetején II. Budapest é.n. Lampel R.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Joseph Montet: De Paris aux Karpathes. Dedikált! / with autograph of the author. Paris, 1886. Librairie Hachette&Cie. Szétvált fűzött papírkötésben /  In damaged paper binding
1
12745.

Joseph Montet: De Paris aux Karpathes. Dedikált! / with autograph of the author. Paris, 1886. Librairie Hachette&Cie. Szétvált fűzött papírkötésben /
In damaged paper binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szombathy László: Gömör-Kishont vármegye népoktatásügyének története. Debrecen, 1909. Hegedűs és Sándor. 464p. Kissé laza kiadói egészvászon-kötésben.
1
12746.

Szombathy László: Gömör-Kishont vármegye népoktatásügyének története. Debrecen, 1909. Hegedűs és Sándor. 464p. Kissé laza kiadói egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, illusztrált. Szép állapotban
1
12747.

Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, illusztrált. Szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Charles Feld-Francois Hincker: Az eget ostromló Párizs. A párizsi kommün képekben. Párizs, 1971, Cercle D'Art et Livre-Club Diderot. Kiadói egészvászon kötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.
1
12748.

Charles Feld-Francois Hincker: Az eget ostromló Párizs. A párizsi kommün képekben. Párizs, 1971, Cercle D'Art et Livre-Club Diderot. Kiadói egészvászon kötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse