1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
L.V. Bertarelli: Oberitalien. 25 Karten, 25 Stadtpläne, 10 Grundrisse. Berlin, 1926, Grieben-Verlag Albert Goldschmidt. Kiadói egészvászon kötés, térképmelléklettel, kissé kopottas állapotban.