Balatoni útmutató és Hévíz ismertetése. Szerk. Sándor Imre. Bp., [1931], Bíró ny. 107p. kihajtható térkép nélkül. a Balaton szinte valamennyi településének rövid leírását, idegenforgalmi létesítményeit tartalmazza, számos képpel illusztrálva, sok hirdetéssel.
Sárói Szabó Lajos: A cs. és kir. Katonai Földrajzi Intézet térkép és egyéb kiadványainak jegyzéke. Budapest, 1902. Grill Károly. 23 p. 1 kih. mell. Papírkötésben
Park, Mungo: A Gambiától a Nigerig. 30 képpel és 2 térképpel. Fordította Halász Gyula. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, jó állapotban.
Helmár Ágost: Iskolai atlasz a világtörténelem tanításához. Bp. - Pozsony, 1890, Stampfel Károly. Papírkötésben, a borító kicsit kopott és helyenként szakadozott, a kötés némileg meglazult.
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, illusztrált. Szép állapotban
Charles Feld-Francois Hincker: Az eget ostromló Párizs. A párizsi kommün képekben. Párizs, 1971, Cercle D'Art et Livre-Club Diderot. Kiadói egészvászon kötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.