Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
888822
12773
217
Books: Travelling, cities
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át: Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. 924286
12774
217
Books: Travelling, cities
Hedin, Sven: A rejtelmes India felé. II. Bp., é. n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
887047
12775
217
Books: Travelling, cities
Dr. Zsigovits Béla: Utazzál velem a Föld körül. Hat térképpel és számos képpel. Bp., 1940, Szerző. Aláírt! Papírkötésben, védőborító nélkül.
921827
12776
217
Books: Travelling, cities
Markó Ferencz (szerk.): Amerika felfedezése és meghódítása. Kolombus Kristóf, Cortez Ferdinand és Pizzaro Ferencz Bp., é.n. Nagel Ottó. 3 db litho képpel (kijárnak). Félvászon kötésben, litho címlappal
811138
12777
217
Books: Travelling, cities
Ratkóczi Tibor: Abesszinia új arca. (Bp., 1940) Stádium. Képekkel illusztrált, egy-két lap hiányzik, kiadói egészvászon kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF