Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 41

Ila Bálint, Kovacsics József: Veszprém megye helytörténeti lexikona. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. (Magyarország helytörténeti lexikona) Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12749.

Rufpreis:
2 000 HUF

Soós Imre: Az egri egyházmegyei plébániák történetének áttekintése. Bp., 1985, Szent István Társulat. (Az egri főegyházmegye schematizmusa II.) Műbőr kötésben, térképmelléklettel, jó állapotban.
12750.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wells, H. G.: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp, 1939, Genius Könyvkiadó. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12751.

Rufpreis:
2 000 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Vászonkötésben, aranyozott gerinccel, jó állapotban.
12752.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1971, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12753.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pogány Frigyes: Párizs. Bp., 1965, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12754.

Rufpreis:
1 400 HUF

Révész Tamás: Szicília. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12755.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db könyv a Griebens Reiseführer sorozatból.: 68. köt.: Wien. 1926.; 94. köt.: Heringsdorf. 1925. Kihajtható színes térképmelléklettel, papírkötésben, a borítók itt-ott szakadozottak, egyébként jó állapotban.
12756.

Rufpreis:
800 HUF

Ila Bálint: Gömör megye I.: A megye története 1773-ig. Bp., 1976, Akadémiai Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12757.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schäfer, E[rnst]: Spanien. Eine fahrt nach Andalusien. Monographien zur Erdkunde 38. Bielefeld - Leipzig, 1928, Verlag von Velhagen & Klasing. Színes kihajtható térképmelléklettel. Papírkötés, jó állapotban.
12758.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schäfer, E[rnst]: Spanien. Eine fahrt nach Andalusien. Monographien zur Erdkunde 38. Bielefeld - Leipzig, 1928, Verlag von Velhagen & Klasing. Dauerbach Béla ex librisével, színes kihajtható térképmelléklettel. Papírkötés, védőfóliával, jó állapotban.
12759.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ruge, Sophus: Norwegen. Land und Leute. Monographien zur Erdekunde III. Bielefeld - Leipzig, 1899, Verlag von Velhagen & Klasing. Dauerbach Béla ex librisével, színes kihajtható térképmelléklettel. Papírkötés, védőfóliával, jó állapotban.
12760.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF