Soós Imre: Az egri egyházmegyei plébániák történetének áttekintése. Bp., 1985, Szent István Társulat. (Az egri főegyházmegye schematizmusa II.) Műbőr kötésben, térképmelléklettel, jó állapotban.
Wells, H. G.: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp, 1939, Genius Könyvkiadó. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
2 db könyv a Griebens Reiseführer sorozatból.: 68. köt.: Wien. 1926.; 94. köt.: Heringsdorf. 1925. Kihajtható színes térképmelléklettel, papírkötésben, a borítók itt-ott szakadozottak, egyébként jó állapotban.
Schäfer, E[rnst]: Spanien. Eine fahrt nach Andalusien. Monographien zur Erdkunde 38. Bielefeld - Leipzig, 1928, Verlag von Velhagen & Klasing. Színes kihajtható térképmelléklettel. Papírkötés, jó állapotban.
Schäfer, E[rnst]: Spanien. Eine fahrt nach Andalusien. Monographien zur Erdkunde 38. Bielefeld - Leipzig, 1928, Verlag von Velhagen & Klasing. Dauerbach Béla ex librisével, színes kihajtható térképmelléklettel. Papírkötés, védőfóliával, jó állapotban.
Ruge, Sophus: Norwegen. Land und Leute. Monographien zur Erdekunde III. Bielefeld - Leipzig, 1899, Verlag von Velhagen & Klasing. Dauerbach Béla ex librisével, színes kihajtható térképmelléklettel. Papírkötés, védőfóliával, jó állapotban.