Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 41

Hötzsch, Otto: Die Vereinigten Staaten von Nordamerika. Monographien zur Weltgeschichte XX. Bielefeld - Leipzig, 1904, Verlag von Velhagen & Klasing. Dauerbach Béla ex librisével. Papírkötés, védőfóliával, jó állapotban.
12761.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eduard Heyck: Florenz und die Medici. Mit 183 Abbildungen. (Monographien zur Weltgeschichte 1) Bielefeld-Leipzig, 1909, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban / Gold plated linen binding, good condition
12762.

Eduard Heyck: Florenz und die Medici. Mit 183 Abbildungen. (Monographien zur Weltgeschichte 1) Bielefeld-Leipzig, 1909, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban /
Gold plated linen binding, good condition

Rufpreis:
1 400 HUF

Brózik Károly, dr. Kolumbus Kristóf. Amerika felfedezése. Az ifjúság számára szerkesztette --. Bp., é.n. Lampel R. 231 p. 3. kiadás. Kiadói, festett, kissé kopott egészvászon kötésben.
12763.

Rufpreis:
2 000 HUF

12764.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. Bp., 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben (a gerincen kissé kopott az aranyozás, egyébként jó állapotban). 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva.
12765.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. Bp., 1938, A Pesti Hírlap Kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel, táblázatokkal illusztrálva. Jó állapotban
12766.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12767.

Rufpreis:
1 000 HUF

12768.

Rufpreis:
1 000 HUF

Landor, Henry S.: Utazás a rejtelmes Tibetben. A 110. kiadásból átdolgozta Tábori Kornél. Bp., Tolnai Nyomda Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
12769.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Cholnoky Jenő: Balaton. 120 képpel. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12770.

Rufpreis:
2 800 HUF
10

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. I-II. köt. 148 képpel és 1 térképpel. Ford. Halász Gyula. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerince kicsit kopottas.
12771.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga" ("Stella Polare") az Északi Sarktengeren 1899-1900 I-II. köt. Ford. Dr. Darvai Móricz. 207 képpel, 24 melléklettel, 2 panorámával és 3 térképpel. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára) Bp., é.n. Lampel. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Első kiadás (!), szép állapotban
12772.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF