Palasovszky Béla: A szolga énekel. Versek. Dedikált! Bp., 1929, Turul. Aranyozott gerincű félvászon kötés, belső borítólap szakadt, egyébként jó állapotban.
Müller Miksa fölolvasásai a nyelvtudományról. A M. Tud. Akadémia megbízásából a hatodik angol kiadás után fordította Steiner Zsigmond. Második kiadás. Bp., 1878, Ráth Mór. Egészvászon kötés, belül javítva, kopottas állapotban.
Paral Bertalan: Kétlábú rókák és farkasok. Históriák a hivatalok dzsungeleiből és egyéb szomorú és víg írások. Bp., Lampel. 398p.Első néhány lap foltos. Megviselt papírkötésben
A boldogság könyve, Az ifjúság számára. A "Hasznos mulattató" és "Lányok lapja" melléklete. Bp., 1898, Werbőczy Könyvnyomda. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomottt egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül levált, belső címlapja kijár, viseltes állapotban.