Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 154

Búvár zsebkönyvek sorozat 11 kötete
13025.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13026.

Rufpreis:
1 800 HUF

Palasovszky Béla: A szolga énekel. Versek. Dedikált! Bp., 1929, Turul. Aranyozott gerincű félvászon kötés, belső borítólap szakadt, egyébként jó állapotban.
13027.

Rufpreis:
1 400 HUF

Müller Miksa fölolvasásai a nyelvtudományról. A M. Tud. Akadémia megbízásából a hatodik angol kiadás után fordította Steiner Zsigmond. Második kiadás. Bp., 1878, Ráth Mór. Egészvászon kötés, belül javítva, kopottas állapotban.
13028.

Rufpreis:
1 200 HUF

Paral Bertalan: Kétlábú rókák és farkasok. Históriák a hivatalok dzsungeleiből és egyéb szomorú és víg írások. Bp., Lampel. 398p.Első néhány lap foltos. Megviselt papírkötésben
13029.

Rufpreis:
800 HUF

2 db könyv-Byron: Mazeppa. Gyoma, 1917, Kner Izidor; Rolland, Romain: Berlioz. Bp., Kultúra Könyvkiadó. Kiadói papír és kartonált kötés, kopottas állapotban.
13030.

Rufpreis:
1 200 HUF

13031.

Rufpreis:
12 000 HUF

A boldogság könyve, Az ifjúság számára. A "Hasznos mulattató" és "Lányok lapja" melléklete. Bp., 1898, Werbőczy Könyvnyomda. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomottt egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül levált, belső címlapja kijár, viseltes állapotban.
13032.

Rufpreis:
1 800 HUF

Petőfi Sándor verses album Reich Károly rajzaival. Bp., é.n. Képzőművészeti vállalat
13033.

Rufpreis:
800 HUF

Cartographia világatlasz Bp., 2000. Cartographia
13034.

Rufpreis:
800 HUF

Lyka-Kacsóh: A műveltség könyvtára : A művészet könyve  II. Zene és képzőművészetek. Bp., é. n. Athenaeum. Félvászon kötésben
13035.

Rufpreis:
800 HUF

Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Budapest É.N. Egyetemi Nyomda.
13036.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF